Zamknij

Adidas wypuścił najdziwniejsze i najbrzydsze buty miesiąca. Rozeszły się błyskawicznie

Weronika Domoradzka
18.07.2017 13:16
Sklep Adidasa w Pekinie
fot. East News

Buty z motywem pizzy, ku naszemu zaskoczeniu, bez problemu znalazły kupców. 

Sneakersy nieprzerwanie od wielu sezonów święcą triumfy w modzie ulicznej i kiedy już wydawało nam się, że widzieliśmy wszystko i żaden fason nas nie zaskoczy, Adidas wypuścił buty z ogromnym kawałkiem pizzy na boku. Nie żartujemy.

Model to część specjalnej limitowanej kolekcji adidasów, na którą składa się 50 egzemplarzy - każdy reprezentuje jeden stan Stanów Zjednoczonych. Tak wygląda najdziwniejsza propozycja:

Adidas
fot. Adidas

Wyjątkowa kolekcja 

Kolekcja powstała we współpracy z portalem Refinery29 i organizacją działającą na rzecz praw kobiet, Women Win. Środki ze sprzedaży zasilą konto fundacji. Za projekty odpowiedzialnych jest 50 artystek reprezentujących każdy ze stanów. Model z pizzą to dzieło Jen Mussari z New Jersey. Podobno pizza z peperoni i podwójnym serem to wizytówka tamtego regionu.

50 sztuk z limitowanej edycji modelu Ultra Boost zostało wystawionych na specjalnej aukcji w sklepie online Adidasa. Wszystkie rozeszły się w kilka minut. Jakkolwiek inicjatywa jest godna pochwały, my chyba wybierzemy bardziej tradycyjne zastosowanie pizzy ;-)

tumblr_np7w29KOEQ1sh3u04o1_500

 

Kostiumy jednoczęściowe to idealna alternatywa dla kostiumów dwuczęściowych, sprawdź dlaczego!