Zamknij

Adidas otwiera w Warszawie największy sklep w Europie Środkowo-Wschodniej. Ma 3 piętra i salę treningową

01.09.2022 13:37

Kultowa sportowa marka otwiera w stolicy Polski swoje centrum. Nowy sklep zajmuje 3 piętra, a na ostatnim ma znajdować się nawet strefa do uprawiania sportu. Zobaczcie, gdzie będzie można znaleźć to miejsce.

Sklep Adidas
fot. Karol Makurat/REPORTER

Marki Adidas nie trzeba nikomu przedstawiać - niemieckie przedsiębiorstwo od lat dostarcza nam najmodniejsze buty, a także odzież sportową, którą możemy nosić również na co dzień. Jeżeli jesteście fanami brandu, z pewnością spodoba wam się ta informacja. Otóż w Warszawie powstał właśnie największy sklep stacjonarny marki w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Koniecznie poznajcie szczegóły.

Zobacz także: Jaka jest najgorętsza marka na świecie? Zdziwisz się, którą wybrano

Adidas otwiera w Warszawie największy sklep w tej części Europy

Jak podaje portal Wirtualne Media, w czwartek 1 września w Warszawie otwarty został największy sklep marki Adidas w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to tak naprawdę centrum firmy w tym regionie i jednocześnie wyjątkowy punkt stacjonarny. Nie dość, że zajmuje 3 piętra, znajduje się tu strefa do ćwiczeń, a także różnego rodzaju nowinki technologiczne.

Centrum Adidas w Polsce zlokalizowane jest w warszawskich Domach Towarowych Wars Sawa Junior. Zajmuje przestrzeń, w której wcześniej znajdował się punkt marki Reserved.

Wyjątkowy sklep kultowej marki ma powierzchnię 2400 m2. Z tego połowa to miejsce sprzedaży, a 420 m2 przeznaczone zostało na salę treningową, miejsce spotkań czy warsztatów, bo takie też się tu będą odbywać. Jak podaje serwis wirtualnemedia.com, w punkcie wykorzystano materiały z recyklingu i użyto tu mebli z lat 50. czy 60. Warto dodać, że na klientów czeka tu także największy wybór produktów marki Adidas w Polsce i kolekcje specjalne - m.in. ta stworzona we współpracy ze Stellą McCartney.

Na tym nie koniec niespodzianek. Klienci sklepu będą mogli skorzystać z opcji zamówienia obuwia, a obsługa dostarczy im je w punkcie do rąk własnych. Ponadto przymierzalnie wyposażone zostały w nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli obejrzeć buty na stopie w różnych okolicznościach - można tu bowiem zmienić tło np. na trasę do biegania.

To już 36. centrum niemieckiego przedsiębiorstwa na świecie, ale pierwsze w tej części Europy. Przypominamy, że pozostałe znajdują się m.in. w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku czy Los Angeles.

Źródło: Wirtualne Media

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock