Zamknij

Te 5 ubrań kobiety kupują najczęściej. I wcale nie chodzi o sukienki czy szpilki

26.11.2020 14:21
Stylowa kobieta
fot. Shutterstock

Zastanawialiście się kiedyś, jakie ubrania kobiety kupują najczęściej? Portal Papilot dotarł do takiego rankingu. Nie znajdziecie w nim sukienek czy szpilek. A sama lista może zaskoczyć. Zobaczcie!

Każda z nas jest w stanie wymienić choć jeden element garderoby, na punkcie którego ma totalną obsesję. Dla niektórych kobiet jest to torebka, dla innych sukienka, a jeszcze inne z nas mają dziesiątki kompletów ładnej bielizny. Właśnie na te rzeczy jesteśmy w stanie wydać każde pieniądze i nigdy nie jest ich - wg nas - za dużo.

Kiedy myślimy o tym, jakie rzeczy kobiety kupują najczęściej, przychodzą nam do głowy szpilki, torebki i sukienki. A okazuje się, że wcale tak nie jest! W końcu najczęściej możemy nabywać rzeczy, które najszybciej się zużywają i najwięcej ich nam potrzeba. Portal Papilot dotarł do rankingu, który jasno pokazuje, jakie ubrania kobiety nabywają najczęściej. Niektóre pozycje mogą was zaskoczyć!

5 ubrań, które kobiety kupują najczęściej

Zagraniczny portal Foreign Policy przeanalizował statystyki dotyczącego tego, co z ubrań i akcesoriów kupują kobiety. Wnioski są dość zaskakujące. Okazuje się, że niemal wszystkie kupujemy najczęściej te same element garderoby, z tym że różnią się one detalami.

Tak właśnie powstał ranking 5 ubrań najczęściej kupowanych przez kobiety. Uwaga! Nie znajdziecie tutaj ani szpilek, ani sukienek, ani tym bardziej torebek.

5. Koszula

Jedną z najczęściej kupowanych przez nas rzeczy jest biała koszula. Chodzi o model utrzymany w stylu eleganckim albo chociaż wpisujący się w smart casual. Tego typu element garderoby nadaje się zarówno do pracy, na randkę, na imprezę, jak i na spotkanie rodzinne. Nic więc dziwnego, że znajduje się w niemal każdej szafie, i jest dość często wymieniany.

4. Trampki

Ten punkt mógł was zaskoczyć, ale jeśli się nad tym głębiej zastanowimy, wszyscy dojdziemy do jednego wniosku - wygoda przede wszystkim! Trampki znajdziemy w szafie nawet najbardziej eleganckiej kobiety. W końcu do sklepu pod blokiem czy na spacer z psem przydadzą się każdemu.

3. T-shirt

Nie ma bardziej uniwersalnej części garderoby niż t-shirt. Może mieć dekolt półokrągły lub w serek, ale świetnie będzie pasował do kardiganu, pod marynarkę czy ulubioną ramoneskę. T-shirt nosimy niemal codziennie i na wszystkie możliwe okoliczności. W szafie wielu osób występuje zatem w całkiem sporej liczbie sztuk.

2. Bielizna

Bielizna to tego typu element garderoby, który zmieniamy najczęściej. Szybko się zużywa, jest przez nas noszona codziennie i dlatego też musimy regularnie ją wymieniać.

1. Jeansy

Nie ma wygodniejszego rodzaju ubrania niż jeansy. Nosimy je na co dzień, do pracy, na spacer czy na kawę z przyjaciółką. I choć mogą być uznawane za mało eleganckie czy mało oryginalne, pasują do wszystkiego.

Te gwiazdy były prawdziwymi ikonami stylu w latach 80.! Ich stylizacje uwielbiamy do dziś!