Zamknij

Tajne znaki na metkach z Zary. One ułatwią ci zakupy

28.02.2022 14:18

Metki przy ubraniach często bywają dla nas zagadką. Tiktokerka zdradziła znaki, które możemy znaleźć na takich zawieszkach w Zarze. Mogą ułatwić nam zakupy.

Tajne znaki na metkach z Zary. Co oznacza symbol trójkąta i kwadratu?
fot. Shutterstock

Ci, którzy uwielbiają zakupy, teraz będą mogli je robić jeszcze szybciej. Wszystko za sprawą triku z TikToka, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, co oznaczają niektóre oznakowania na metkach z Zary. Okazuje się, że będą one bardzo pomocne podczas mierzenia ubrań, ale też w momencie, gdy nie mamy czasu na sprawdzenie, czy dany element garderoby na nas pasuje. Wystarczy kierować się tymi oznaczeniami.

Zobacz także: Chcesz kupić jeansy, ale nie masz czasu na ich mierzenie? Wypróbuj ten prosty trik

Tajne znaki na metkach z Zary. One ułatwią ci zakupy

Kobiety z reguły znają rozmiar swoich ubrań. Często jednak podczas robienia zakupów pojawiają się problemy. Sieciówki mają bowiem różną numerację i niekiedy zaniżają lub zawyżają rozmiar poszczególnych elementów garderoby.

W dużej mierze narzekają na to klientki Zary. Jedna z nich, która jednocześnie jest tiktokerką, postanowiła wskazać tajemnicze znaki na metkach z tej sieci sklepów. Wyjaśniła też, co one oznaczają.

Portal kobieta.onet.pl dotarł do nagrania tiktokerki @coooookiemonsta, która podzieliła się z obserwatorami swoim odkryciem. 

Wła­śnie od­kry­łam zu­peł­nie sza­lo­ny trik Za­ry. To zmie­ni wa­sze ży­cie na lep­sze - powiedziała tiktokerka.

Okazuje się, że ten trik dotyczy znaku trójkąta lub kwadratu, które możemy znaleźć na metkach w Zarze.

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Symbol trójkąta i kwadratu na metce z Zary - co oznacza?

Okazuje się, że zarówno trójkąt, jak i kwadrat na metkach Zary, mają swoje znaczenie. Dzięki temu robienie zakupów będzie jeszcze prostsze.

Ka­sjer­ka po­wie­dzia­ła mi, że wszyst­kie ubra­nia, któ­re ma­ją na met­ce sym­bol kwa­dra­tu, są w stan­dar­do­wym roz­mia­rze. Z kolei sym­bol trój­ką­ta ozna­cza, że mu­sisz wy­brać ubra­nie w więk­szym roz­mia­rze - mówi tiktokerka.

Wiedzieliście o tym? 

Zobacz także: Jak szybko składać koszule? Poznaj ten trik z TikToka

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: kobieta.onet.pl