Zamknij

Prosty sposób na powiększenie rozmiaru jeansów w kilka minut. Ten trik z TikToka podbija sieć

15.12.2022 08:20

Jeżeli twoje spodnie skurczyły się w praniu lub też kilka dodatkowych kilogramów sprawia, że się w nie nie mieścisz, mamy coś specjalnie dla ciebie. Ten prosty trik pozwoli ci powiększyć jeansy o kilka rozmiarów. Wystarczy, że użyjesz do niego wody.

Jeansy
fot. Shutterstock

Jeansy to jeden z najpopularniejszych elementów garderoby zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Te uniwersalne spodnie nosimy dosłownie na każdą okazję i większość z nas ma w swojej szafie pewnie niejeden model tego produktu. Niestety może zdarzyć się tak, że skurczą się nam one w praniu i przestaną na nas pasować. Dodatkowe kilogramy także mogą sprawić, że nie "wejdziemy" w ulubioną parę. Na szczęście istnieje prosty sposób na powiększenie ich rozmiaru.

TikToka podbija prosty trik, który pozwoli nam rozciągnąć spodnie. Wystarczy odrobina wody i cierpliwości, a znów będą leżały na nas idealnie.

Zobacz także: Ten banalny trik zapobiegnie powstawaniu oczek w rajstopach. Wystarczy, że włożysz je do... zamrażarki

Zmocz jeansy wodą i zobacz, co się stanie. Ten trik podbija sieć

Tiktokerka o nazwie @its_abby_abigail podzieliła się w sieci skutecznym sposobem na powiększenie rozmiaru jeansów. Wymaga on jedynie użycia wody, ale też odrobiny poświęcenia. Wszystko dlatego, że właśnie w takich spodniach musimy... wejść pod prysznic.

Następnie oblewamy swoje spodnie ciepłą wodą, a do tego rozciągamy się w nich - np. wykonujemy przysiady. Odczekujemy 10 minut, wychodzimy spod prysznica i wieszamy jeansy na powietrzu, żeby wyschły.

Dzięki temu prostemu trikowi internautka powiększyła swoje spodnie o 2 rozmiary - z 36 do 40. Jeżeli nie chcecie, aby cały proces trwał tak długo, możemy wykorzystać też inne triki na rozciąganie spodni.

Inne sposoby na rozciągnięcie jeansów

Skutecznym sposobem na powiększanie rozmiaru jeansów jest też rozłożenie ich na desce do prasowania i spryskanie ich gorącą parą wodną z żelazka. Tak przygotowany materiał rozciągamy rękami. Po czasie powinny stać się nieco luźniejsze. Próbowaliście kiedykolwiek któregoś z tych trików?

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock