Zamknij

To najmodniejsze torebki na jesień 2022. Wśród nich znajdziesz dobrze znane modele

23.08.2022 11:50

Zastanawiasz się, jakie torebki będą modne jesienią tego roku? Na liście znajduje się wiele znanych i lubianych modeli. Być może zakupy wcale nie będą konieczne, bo okaże się, że masz już taki produkt w swojej szafie.

Kobieta z czarną torebką
fot. Shutterstock

Choć wciąż mamy upalny sierpień, to jesień zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób już teraz chce się przygotować na kolejną porę roku i zastanawia się nad tym, co będzie modne. W najbliższym czasie warto pomyśleć m.in. o torebce wpasowującej się w obecne trendy. Oto modele, na które powinno się zwrócić uwagę.

Zobacz także: Te jeansy znikają z półek bardzo szybko. Kupisz je w Sinsay za niecałe 40 zł 

Trendy jesień 2022: modne torebki na nadchodzący sezon

Przed nami jedna z najbardziej leniwych pór roku i już teraz warto pomyśleć o tym, co będzie modne jesienią. Na początek można zwrócić uwagę na torebki.

Najmodniejsze torebki na jesień 2022 to modele, które były znane już latem. Nie wszystkie jednak sprawdzały się w upalne dni. Teraz będziemy mieli okazje sięgnąć m.in. po duże shooperki typu XXL.

Do najmodniejszych modeli tej jesieni zaliczymy te typu hobo – idealne do noszenia na ramieniu, o delikatnie zaokrąglonym kształcie, baguette – niewielkie podłużne torebki oraz wszelkie produkty z łańcuszkami – takie błyszczące elementy będą dostrzegalnym trendem na jesień 2022.

Ostatnim z topowych produktów, będącym alternatywą dla torebek, jest plecak. Ten element garderoby nie wychodzi z mody od lat. Jesienią warto postawić na model wykonany z imitacji skóry z klapką, pikowany lub jak najbardziej minimalistyczny.

Trendy jesień 2022: modne torebki w niskich cenach

Jeśli już teraz chcesz kupić modną torebkę na jesień 2022, zajrzyj do popularnych sieciówek oraz dyskontów typu Lidl, Biedronka czy PEPCO.  Aktualnie wiele wspomnianych modeli m.in. baguette, shooper czy hobo znajdziecie w Sinsay, Reserved i CCC. Kilka ze wspomnianych produktów zobaczycie poniżej.

  • Torebka shooperka z Sinsay za 59,99 zł.
Modna duża torebka z Sinsay
fot.

sinsay.com

  • Torebka z łańcuszkiem z CCC za 71,98 zł.
Modna czarna torebka z łańcuszkiem w CCC
fot.

ccc.eu

  • Torebka hobo z Reserved za 29,99 zł.
Czarna modna torebka damska z Reserved
fot.

reserved.com

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock