Zamknij

Kobiety kochają ten trik. Dzięki niemu sweter oversize zawsze będzie wyglądał dobrze

02.09.2022
Aktualizacja: 02.09.2022 14:32

Istnieje prosty trik na noszenie za dużych swetrów. Pokochało go już wiele kobiet na całym świecie, a ty możesz być kolejna. Okazuje się, że wystarczy zadbać o drobny szczegół, by wyglądać w tym elemencie garderoby naprawdę dobrze.

Kobieta w swetrze
fot. Shutterstock

Uwielbiacie swetry oversize? Te duże i luźne modele szczególnie dobrze sprawdzają się jesienią. Możecie je wyjąć z szafy swojego chłopaka lub kupić w lumpeksie. Chcecie, by wyglądały na was dobrze? Wystarczy pamiętać o jednym.

Zobacz także: Te kultowe swetry wciąż nie wychodzą z mody. W Sinsay kosztują tylko 59,99 zł 

Trendy jesień 2022: trik na noszenie swetra oversize

Jeśli uwielbiasz swetry oversize, ale nie jesteś przekonana, czy nosisz je w odpowiedni sposób, będzie to wskazówka idealna dla ciebie. Istnieje prosty trik, który sprawia, że tego typu ubrania będą świetnie na tobie leżeć.

Aby sweter oversize wyglądał ciekawie, można wykorzystać tzw. zmniejszenie go. Takim trikiem pochwaliła się niegdyś na Instagramie jedna z amerykańskich influencerek. Wystarczą dwie gumki do włosów i dosłownie kilka sekund, a osiągniecie efekt „wow”.

Na filmie w mediach społecznościowych widzimy, jak Madina Shrienzada związuje gumkami za luźne boki swetra. Następnym krokiem jest podwinięcie otrzymanych "rulonów" do środka, tak by były niewidoczne.

Trendy jesień 2022: kobiety uwielbiają nosić sweter oversize w ten sposób

Pomysłowy trik na noszenie swetra oversize szybko został zauważony w sieci, a kobiety nie kryły zadowolenia z tego, że go poznały. W komentarzach pod filmem można zobaczyć m.in. takie wpisy:

Kocham ten trik
 
Na pewno to wypróbuję.
 
To jest to! 

Nosiłyście kiedyś sweter oversize w ten sposób?

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock