Przyszła do pracy, a szef odesłał ją do domu przez jej strój. Internauci: "Też byłbym rozproszony"

27.10.2022 12:34

Tiktokerka kryjąca się pod nickiem @NotMarieDee opublikowała w sieci film, w którym mówi, że została odesłana z pracy do domu przez strój, jaki na siebie założyła. Przy okazji zaprezentowała stylizację. Co o niej sądzicie? Zdania obserwatorów są podzielone.

Pracownicy firmy
fot. Shutterstock/TikTok

Kilka tygodni temu pisaliśmy o historii pewnej kobiety, która została skrytykowana na TikToku za to, że ubiera się nieodpowiednio jak na... mamę. Yasmeen nic sobie z tego nie zrobiła i regularnie zamieszcza na swoim profilu na platformie społecznościowej nagrania, gdzie ukazuje, że jej życiowa rola nie powinna dyktować tego, co ma nosić.

Tym razem w sieci zawrzało po publikacji wideo młodej kobiety o nicku @NotMarieDee. Otóż poskarżyła się ona w internecie, że została odesłana przez szefa z pracy do domu ze względu na swój nieodpowiedni strój. Część internautów przyznała jej przełożonemu rację.

Zobacz także: Te kolory ubrań odmładzają. Zacznij je nosić, a zobaczysz niezwykły efekt

Szef odesłał ją do domu za strój

Tiktokerka zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, które opatrzyła wymownym podpisem. "Zostałam odesłana do domu przez ten strój..." - brzmi napis, który wyświetla się na wideo. Postanowiła pokazać, o jaką stylizację chodzi.

Kobieta oddaliła się od kamery i zaprezentowała się w pozornie prostym zestawie. Ma tu na sobie bowiem czarne eleganckie spodnie i casualowy liliowy top z bufiastymi rękawami. W oczy jednak rzuca się bardzo głęboki dekolt odsłaniający jej piersi.

Warto dodać, że pod materiałem możemy z kolei zauważyć, że zadaje ona pytanie: "Powinnam rzucić tę pracę?".

Internauci od razu zwrócili uwagę na to, w czym rzecz, i dali temu wyraz w komentarzach.

Tiktokerzy częściowo zgadzają się z przełożonym kobiety

Nagranie doczekało się tysięcy reakcji i setek komentarzy. Co ciekawe, wielu internautów zgadza się z decyzją jej szefa. Piszą oni, że nie jest to odpowiedni zestaw do pracy.

Też bym był rozproszony.
 
Wyglądasz pięknie, ale rozumiem twojego szefa.
 
Całkowicie zrozumiałe.
 
To ma sens - możemy przeczytać w opiniach.

Są jednak też tacy, którzy nie rozumieją, dlaczego @NotMarieDee musiała tego dnia opuścić pracę. Uważają, że w jej stylizacji nie ma nic złego.

Wyglądasz świetnie i profesjonalnie.
 
Posiadanie piersi nie jest nielegalne...
 
Nie ma nic złego w tym stroju - dodają.

A wy co sądzicie o takim zestawie?

Źródło: The Sun

loader