Zamknij

Księżna Kate zna prosty trik na to, żeby zawsze wyglądać świetnie! To banalnie proste

04.10.2019 13:54
Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Księżna słynie z nienagannego stylu. Wiecie, co robi, żeby zawsze dobrze wyglądać? Będziecie zaskoczeni!

Odkąd tylko księżna Kate została żoną księcia Williama, fani rodziny królewskiej bardzo się nią interesują. Mama George'a, Charlotte i Louisa pojawia się na wielu oficjalnych wyjściach i zawsze świetnie wygląda.

Wiele jej fanek zastanawia się, jak ona to robi. A my poznaliśmy właśnie jej prosty sposób na to, żeby zawsze świetnie się prezentować!

Sposób księżnej Kate na świetny wygląd

Księżna Kate zawsze ma na sobie modne, ładne i przemyślane stylizacje, które podkreślają jej urodę. Żona księcia Williama nie zalicza wpadek, a jej stylem inspirują się tysiące kobiet na całym świecie.

Zastanawialiście się kiedyś, jaki trik stosuje Kate, żeby zawsze wyglądać dobrze? Okazuje się, że to bardzo proste! Księżna korzysta bowiem z porad... Sophie, hrabiny Wessex! Kobieta ma niesamowite wyczucie stylu, dlatego Kate prosi ją o pomoc.

Hrabina kupuje czasem księżnej ubrania! Stylistka księżnej Kate ujawniła nawet, że pewnego razu hrabina Wessex kupiła sobie czarny kombinezon, a dosłownie chwilę później taki sam zamówiła dla Kate.

Podoba wam się styl księżnej Kate?

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.