Zamknij

Kobiety pokochały rajstopy w sprayu. Jak je wybrać?

08.11.2018 14:42

Rajstopy w sprayu to od kilku sezonów hit wiosny i lata. Zastępują normalne rajstopy i mają wiele zalet. Jakie rajstopy w sprayu wybrać i gdzie je kupić?

Kobieta w rajstopach
fot. Shutterstock

Rajstopy w sprayu to doskonały sposób na to, aby poprawić wygląd skóry nóg. Są niedrogie, łatwo dostępne, występują w szerokie gamie kolorystycznej i mają wiele innych zalet. Jak dobrać rajstopy w sprayu do karnacji? Gdzie można je kupić i w jakiej cenie? I przede wszystkim czy rajstopy w sprayu są jeszcze „modne”? Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje.

Rajstopy w sprayu – co to jest

Rajstopy w sprayu działają na nogi tak jak podkład kryjący na skórę twarz. Ukrywają niedoskonałości takie jak siniaki czy zadrapania i sprawiają, że skóra wygląda na zdrową i promienną. Dzięki zastosowaniu rajstop w sprayu nogi wyglądają na smukłe i idealne. Jak działają rajstopy w sprayu? Otóż lekko brązowią skórę i dodają jej połysku. Jak je stosować?

Jak stosować rajstopy w sprayu

Rajstopy w sprayu, jak sama nazwa wskazuje, występują w postaci sprayu, który rozpylamy na skórze. Następnie lekko je rozsmarowujemy i zyskujemy pożądany efekt. Aby go utrwalić warto przed aplikacją posmarować nogi balsamem. Następnie trzeba poczekać aż produkt wyschnie. Rajstopy w sprayu występują w różnych wariantach kolorystycznych, dlatego z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Co ważne, zmywają się przy pierwszej kąpieli. Czy rajstopy w sprayu mogą mieć jakieś wady?

Rajstopy w sprayu – zalety i wady

Wśród kobiet znajdziemy zwolenniczki i przeciwniczki rajstop w sprayu. Zebraliśmy dla was zalety i wady stosowania tego produktu.

Zalety rajstop w sprayu:

  • nie drą się
  • są „wygodniejsze” niż normalne rajstopy – nie ściągają się
  • łatwo dostępne
  • atrakcyjna cena
  • dopasowane do koloru skóry – rajstopy w sprayu występują w szerokie gamie kolorów
  • nie drą się

Wady rajstop w sprayu:

  • mogą brudzić ubrania
  • ich aplikacja trwa dłużej niż zakładanie zwykłych rajstop – trzeba je dokładnie rozsmarować na skórze

Ile kosztują rajstopy w sprayu

Na rynku znajdziemy rajstopy w sprayu różnych producentów. Najtańsze z nich kosztują ok. 18 zł, najdroższe ok. 57 zł. Klientki mogą wybierać spośród produktów Lirene, Sally Hansen, Eveline, St Moritz.

Rajstopy w sprayu – czy warto kupić?

Rajstopy w sprayu to wygodna alternatywa dla zwykłych rajstop. Jesteś osobą, która non stop robi w zwykłych rajstopach dziury? A może jest ci w nich niewygodnie, bo trzeba je non stop podciągać? Nie lubisz zwykłych rajstop, dlatego też jest ci w nich za ciepło? Rajstopy w sprayu to rozwiązanie doskonałe dla ciebie!