Zamknij

Znudziła ci się torebka, ale nadal nadaje się do użycia? Wymień w niej jedną rzecz

23.06.2022 13:59

Nadawanie elementom garderoby nowego życia jest największym trendem 2022 roku. Możesz to zrobić też z torebką, która już ci się znudziła. Zobacz, w jaki sposób.

Jak odświeżyć wygląd torebki? Wypróbuj tę jedną rzecz
fot. Shutterstock

Ekologiczne podejście do ubrań i dodatków jest coraz popularniejsze. Kobiety chętniej wymieniają się elementami swojej garderoby z innymi, tym samym nadając starym produktom nowe życie. Można tak zrobić z wieloma rzeczami - wśród nich znajdują się torebki. Ten popularny dodatek szybko się niszczy lub nudzi kobietom. A gdyby tak dokonać niewielkich zmian, żeby wyglądał jak nowy i ponownie cieszył oko? Wystarczy wymienić w torebce jedną rzecz. Zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: Do czego służy pętelka z tyłu buta? Nie znalazła się tam przypadkowo

Jak odświeżyć wygląd torebki? Wypróbuj tę jedną rzecz

Rzeczą, która najczęściej psuje się w torebce, jest pasek. To właśnie go wystarczy wymienić, żeby torebka wyglądała jak nowa, a jednocześnie zupełnie zmieniła swój charakter.

W sieci możemy znaleźć przeróżne paski do torebek - zarówno eleganckie, jak i bardziej sportowe lub nawet z ciekawymi, modnymi wzorami. Złote łańcuszki, azteckie wzory, klasyczne, beżowe lub czarne, a nawet skórzane - tego typu pasków jest pełno na stronach internetowych. Każda z nas może znaleźć model idealny dla siebie.

Co najlepsze, koszt takiego paska waha się od kilku do 50 zł, w związku z tym jest to też opcja niskobudżetowa. Nie trzeba od razu kupować nowej torebki, żeby cieszyć się oryginalnym dodatkiem. 

Problem pojawia się w momencie zmiany takiego paska. Jeżeli w modelu naszej torebki są karabińczyki, które można odpiąć lub przypiąć, nie powinniście mieć z tym kłopotów. W niektórych przypadkach nie doświadczymy jednak takiej wygody. Co wówczas zrobić? 

Zobacz także: Dlaczego damska koszula jest zapinana na lewą stronę, a męska na prawą? To ma znaczenie

Jak zmienić pasek w torebce? 

Jeżeli w twojej torebce nie ma metalowych zawieszek na pasek, nie musisz od razu rezygnować z jego wymiany.

Wystarczy odciąć stary pasek. Następnie w miejscu, w którym był zawieszony, przekładamy nowy. Wymienny pasek powinien mieć już zawieszki, przy pomocy których bez trudu go przymocujecie. Jeżeli nie ma, w internecie możecie kupić specjalne śrubki do torebek. Wystarczy na końcu paska zrobić dziurkę. Potem przykładamy go do starego mocowania. Przez dziurkę przekładamy śrubkę, a z drugiej strony zabezpieczamy ją nakrętką. 

Zobacz także: Jak przedłużyć działanie perfum? Wystarczy jeden prosty trik

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock