Zamknij

Księżna Kate ma sposób na wygodne noszenie szpilek. Dzięki temu nie bolą ją nogi

22.06.2022 09:14

Chodzenie przez cały dzień w szpilkach bywa bolesne. Wie o tym księżna Kate, która znalazła sposób na to, żeby czuć się bardziej komfortowo na obcasach.

Co zrobić, żeby nogi w szpilkach nie bolały? Księżna Kate ma swój sposób
fot. Stephen Lock / i-Images/i-images/East News

Z tym problemem zmaga się niemal każda kobieta. Gdy nosimy szpilki lub buty na obcasie, po jakimś czasie zaczynają boleć nas nogi. Wówczas stajemy przed trudnym wyborem - albo uda nam się to przetrwać i będziemy wyglądać zjawiskowo, albo zrezygnujemy z obcasów na rzecz płaskich butów, które nie wydłużą nam optycznie nóg. A gdyby ulżyć sobie w cierpieniu i zastosować trik, dzięki któremu stopy nie będą nas aż tak bolały? Właśnie taki sposób na noszenie obcasów ma księżna Kate. Zobacz, na czym polega.

Zobacz także: Tych butów nie mogą nosić Kate i Meghan. To absurdalne

Co zrobić, żeby nogi w szpilkach nie bolały? Księżna Kate ma swój sposób

Księżna Kate uwielbia eksperymentować ze stylizacjami. Chętnie stawia na sportowy look i trampki. Najczęściej jednak możemy spotkać ją w oficjalnym, eleganckim wydaniu. Wówczas księżna zawsze ma na nogach szpilki, które pięknie wydłużają jej zgrabne nogi. Ich noszenie może być jednak bolesne.

Kate zazwyczaj stawia na szpilki, które mają nie mniej niż 10 cm. Mało która kobieta byłaby w stanie wytrzymać kilka godzin w takim obuwiu. Księżna nie jest pod tym względem wyjątkiem. Ma jednak pewien sposób na to, żeby szpilki stały się wygodniejsze. Ten trik może się przydać każdej z nas. 

Jej sztuczka jest niewidoczna gołym okiem, ale potrafi przynieść prawdziwą ulgę. Okazuje się bowiem, że Kate wkłada do swoich butów miękkie, skórzane wkładki. Sprawiają one, że stopy się nie obijają, a jednocześnie mają dopływ powietrza - dzięki temu nie bolą. 

Zobacz także: To ulubiony model butów księżnej Kate. Nosi je od 16 lat

Księżna Kate dba o jakość swoich butów

Skórzane wkładki nie są jedynym sposobem Kate na to, żeby nogi jej nie bolały, gdy założy szpilki. Inną kluczową kwestią jest dobór odpowiedniego obuwia. 

Księżna stawia wyłącznie na buty wysokiej jakości. Droższe, ale wykonane z solidnych materiałów obuwie, zapewnia jej większy komfort. Dlatego warto postawić na jedną parę ulubionych szpilek, ale zainwestować w nią więcej pieniędzy, żeby zagwarantować sobie wygodę ich noszenia. 

Zobacz także: To ulubiona dieta księżnej Kate. To na niej udało jej się dojść do formy po ciążach

loader
Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News