Zamknij

Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

25.11.2022 11:52

Słynny jasnowidz i tarocista ma przedziwną teorię na temat życia osobistego kolumbijskich piosenkarek. Wypowiedział się na temat Shakiry i Caroliny Girardo Navary.

Shakira
fot. EastNews

Sri Krishnananda Giri Médium, znany jako Coach Clarividente, to wizjoner i przewodnik rozwoju duchowego. Zyskał popularność w Ameryce Południowej i w Hiszpanii. Mężczyzna używa kart tarota, by snuć wizje na temat przyszłości. Komentuje też ważne wydarzenia w show-biznesie. Niedawno przedstawił teorię na temat tego, dlaczego dwie piosenkarki zakończyły swój miłosny związek. Jak podaje serwis "Marca", jest ona dosyć... kontrowersyjna.

Zobacz także: Przepowiednia jasnowidzki Aidy na 2023 rok. "Jedną rzecz mogę zdradzić"

Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Clarividente postanowił sprawdzić, z jakiego powodu Shakira i Gerard Pique podjęli decyzję o rozstaniu. Sama gwiazda odniosła się do tej kwestii w swojej najnowszej piosence. Śpiewała w niej o partnerze, który jest narcyzem, a także o monotonii w relacji. Tarocista wyciągnął dla wokalistki trzy karty i wysnuł na tej podstawie własne wnioski.

Dla Shakiry wyszła karta Diabła i karta Gwiazdy. Tak, musiała zawrzeć taki pakt, aby zapewnić sobie sławę i bogactwo. Karta Maga wskazuje, że zyska uznanie i spory majątek - powiedział wizjoner.

Sri Krishnananda Giri Médium przedstawił podobną teorię na temat innej kolumbijskiej gwiazdy. Jego zdaniem Carolina Girardo Navara również zawarła pakt z diabłem i poświęciła swoją miłosną relację dla pieniędzy.

Shakira zawarła pakt z diabłem? Szokująca teoria tarocisty

Słowa jasnowidza wywołały spore zamieszanie. Wielu ludzi uważa, że jego teoria jest wyssana z palca, a na dodatek nie rozumie znaczenia kart tarota.

Trudno nie przyznać racji zbulwersowanym fanom. Karta tarota Diabeł wskazuje bowiem na źródło cierpienia w naszym życiu - może mówić o toksycznej relacji z drugą osobą, zdradzie i oszustwach. Gwiazda to z kolei karta symbolizująca uzdrowienie, porzucenie bolesnej przeszłości i rozpoczynanie od początku. Karta Maga przypomina o jednym z najważniejszych praw duchowości - sami mamy wpływ na swoje życie, bo przyciągamy do siebie to, o czym najczęściej myślimy.

Wypowiedź tarocisty mogłaby więc dotyczyć zakończenia nieszczęśliwego związku, po którym wokalistka będzie miała szansę odzyskać dobre samopoczucie i znaleźć nową miłość. Można więc założyć, że fałszywy jasnowidz pragnął jedynie rozgłosu - chciał wzbudzić kontrowersje. Wielu ludzi jednak uważa, że formułując wypowiedź na temat "paktu" z diabłem przekroczył wszelkie granice.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?