Wróżba tarota na styczeń 2023 roku. Czekają nas zmiany w życiu miłosnym

23.12.2022 11:10

Tarocistka Ines podzieliła się wróżbą tarota na nadchodzące dni. Jaki będzie styczeń 2023 roku? Poznajcie przepowiednię z kart.

Wróżba tarota
fot. Shutterstock

Tarot na styczeń 2023 roku wskazuje, że w nadchodzącym czasie będziemy skoncentrowani na sprawach uczuciowych. Świadczy o tym pojawienie się karty Kochankowie, która symbolizuje podejmowanie miłosnych decyzji. Wróżka Ines przekazała, jakie jest jej znaczenie.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Wróżba tarota na styczeń 2023 roku

Początek 2023 roku może być przełomowym czasem w naszym życiu miłosnym. Według kart tarota czekają nas wtedy spore zmiany. Będziemy musieli dokonać wyboru w sprawie przyszłości, co okaże się stresujące. Przepowiednia dotyczy bowiem pojawienia się problemów na tle uczuciowym.

W rozkładzie tarota na styczeń 2023 roku wypadły trzy karty: Kochankowie, 7 Kielichów i 10 Denarów. Dla części z nas będzie to pomyślna wróżba, jednak niektórzy doświadczą z tego powodu wielu niepokojów.

7 Kielichów oznacza niepewność i zagubienie. 10 Denarów to natomiast karta szczęśliwej rodziny. Wielu z nas uświadomi sobie teraz, że nie chce tkwić w związku bez przyszłości - zdradziła wróżka Ines.

Relacje, które są zbudowane na niepewnych fundamentach, prawdopodobnie niedługo się rozpadną. Mówi o tym karta Kochankowie, która w tarocie stanowi symbol miłosnego zaangażowania. Przesłaniem tej karty jest to, że szczęśliwy związek mogą zbudować dwie kochające się osoby. Jeśli jedna z nich nie chce pracować nad relacją, doprowadzi tym samym do zerwania więzi.

Karty tarota na styczeń 2023 rok. Zaskakująca przepowiednia

Według tarocistki Ines czekają nas teraz chwile zwątpienia. Nawet osoby, które są z kimś związane, nabiorą podejrzeń związanych z przyszłością. Możemy stać się zazdrośni o partnera albo stracić pewność co do jego uczuć.

Wiele kobiet zacznie się obawiać, że ukochany spotyka się z kimś innym. Jeśli tak jest, niedługo się o tym przekonają. Każdy mężczyzna, który jest zaangażowany w związek, będzie chciał teraz udowodnić swoją lojalność. Sam z siebie zacznie mówić o małżeństwie - twierdzi wróżka.

Są więc osoby, dla których przepowiednia tarota na styczeń 2023 roku okaże się szczęśliwa. Właśnie teraz usłyszą miłosne wyznanie albo oświadczyny. Jak podkreśla wróżka Ines, w nadchodzącym czasie przekonamy się o tym, czy obie strony będące w relacji są w nią zaangażowane tak samo.

Zobacz także:  Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?