Wróżba tarota na marzec - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Karty ostrzegają przed tą datą

28.02.2023 11:44

Przepowiednia wróżki Kataszy na marzec 2023 roku mrozi krew w żyłach. Jej horoskop dla wszystkich znaków zodiaku powinien nas zaniepokoić. Wskazała bowiem datę, która jest dla nas niebezpieczna.

Wróżka Katasza ostrzega Polaków przed niepowodzeniami. Miała straszną wizję
fot. Shutterstock

Wróżka Katasza przekazała rozkład kart tarota na najbliższe dni. Jej zdaniem powinniśmy teraz zachować czujność. Marzec okaże się miesiącem, w którym na jaw wyjdą mroczne tajemnice wielu ludzi. Stanie się to wyraźnie widoczne nie tylko w naszym życiu prywatnym, lecz także publicznym. Karty wskazują, że najwięcej zła objawi się wokół nas podczas pełni Robaczego Księżyca.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Wróżka Katasza ostrzega Polaków przed kryzysem. Miała straszną wizję

Co czeka nas w nadchodzącym czasie? Chociaż astrologowie uważają sezon zodiakalnych Ryb za jeden z najszczęśliwszych dla wszystkich znaków zodiaku, nie oznacza to wcale, że przez cały miesiąc będziemy mogli spać spokojnie. Karty tarota wskazują istotne zagrożenie dla naszych relacji ze światem zewnętrznym. Najbardziej ucierpi na tym wizerunek sławnych osób, które w każdej chwili mogą się spodziewać nagłego kryzysu. Musimy mieć też świadomość, że w nadchodzącym czasie możemy niemal z dnia na dzień stracić do kogoś zaufanie.

W rozkładzie na marzec 2023 roku pojawiły się karty Księżyc i 7 Mieczy. Co one oznaczają? Jak ostrzega tarocistka:

Podczas nadchodzącej pełni poznamy brudne sekrety osób, które do tej pory były dla nas bez wad.

7 marca na niebie pojawi się pełnia w Pannie, zwana pełnią Robaczego Księżyca. Odkryjemy wtedy prawdę o wszystkim, co jest zepsute i "robaczywe". Kłamstwa wyjdą na jaw, przez co raz na zawsze zmienimy swój sposób myślenia o danej osobie czy relacji.

Zanim nadgryziemy owoc, musimy go umyć i sprawdzić, czy nie jest zepsuty. Na początku marca coś każe nam ponownie przyjrzeć się swoim relacjom i bliskiemu otoczeniu. Odkryjemy tajemnice, które ktoś usilnie starał się trzymać w sekrecie - twierdzi wróżka. 

W rozkładzie Kataszy ukazała się karta Wieża. To ważna informacja dla tych, którzy niedawno czuli się przez kogoś pokonani. Ta osoba może niedługo zaliczyć poważną wpadkę na oczach towarzystwa i stracić tym samym przewagę nad innymi. Jeśli obnosiła się ze swoim zwycięstwem, jej porażka może być szczególnie dotkliwa.

Horoskop miesięczny - wróżba z kart tarota. Tarocistka: "Widzę upadek ważnego polityka"

Jak twierdzi wizjonerka, czeka nas też pewien publiczny kryzys wizerunkowy. Mówią o tym karty Cesarz i Sprawiedliwość. Sławna osoba zostanie teraz rozliczona za wszystkie swoje błędy.

Widzę upadek ważnego polityka. W marcu może się okazać, że Polacy mają już dosyć jego kłamstw. Przestaną znosić w milczeniu jego zachowanie i postawią mu wyraźną granicę. Zostanie wyśmiany i skompromitowany.

Według Kataszy przed nadejściem wiosny odkryjemy wokół siebie fałsz, który był dotychczas dobrze maskowany. Warto mieć oczy szeroko otwarte.

loader

Zobacz także:  Kto wygra wybory w Polsce? Jasnowidz zdradził przyszłość w rozmowie z Radiem ZET

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?