Spełniona przepowiednia na temat Jana Pawła II mrozi krew w żyłach. Kościół straci wiernych?

13.03.2023 09:04

Reportaż "Franciszkańska 3" szokuje. Polski jasnowidz przewidział, że papież zostanie skompromitowany? Według proroctwa ma to stanowić początek jednego z najgłębszych kryzysów w historii. Przepowiednia Adama A. mówi bowiem jasno, że w 2023 roku Kościół w Polsce upadnie.

Jan Paweł II
fot. EastNews

Przepowiednia polskiego jasnowidza Adama A. pod koniec ubiegłego roku nie wzbudziła zbyt dużego zainteresowania. Wizjoner wieszczył w rozmowie z astroweb.pl, że Kościół katolicki w 2023 roku przejdzie głęboki kryzys, a społeczeństwo odwróci się od religii. Czy ten proces właśnie się rozpoczyna? Ostatnie doniesienia na temat papieża Jana Pawła II mrożą krew w żyłach. Niektórzy uważają, że słowa proroka spełniły się w każdym najmniejszym szczególe.

Zobacz także: Przerażająca przepowiednia o trzech dniach ciemności. "Zatykajcie i zaciemniajcie okna"

"Franciszkańska 3". Przepowiednia na temat Jana Pawła II się spełniła?

Kościół w 2023 roku znajdzie się w największym kryzysie od momentu swojego powstania - tak twierdził jasnowidz kilka miesięcy temu. Pierwszego powodu dostarczy Watykan. Ktoś zdradzi tajemnicę, którą do tej pory skrzętnie ukrywano.

Jasnowidz zapowiadał, że jeden z papieżów zostanie skompromitowany (i nie musi to być Franciszek). Wierni stracą zaufanie do kapłanów i przestaną słuchać tego, co mają im do powiedzenia. W Polsce może to doprowadzić do wielu zmian w polityce.

Za sprawą opublikowanego niedawno reportażu TVN24 na temat tego, co papież Jan Paweł II wiedział o przypadkach pedofilii wśród księży w Polsce, w kraju wybuchły gorące dyskusje. Na arenie międzynarodowej wybuchł skandal, sprowokowany głównie działaniami rządu - sejm przyjął uchwałę w sprawie ochrony dobrego imienia św. Jana Pawła II.

Jak wieszczył Adam A., to jednak nic nie zmieni, bo sprawa jest przesądzona. Polacy w tym roku odwrócą się od Kościoła.

Rok 2023 to czas upadku Kościoła katolickiego w Polsce. Nie chodzi tylko o wyjście na jaw takich kwestii jak molestowanie i wykorzystywanie nieletnich czy ogromna korupcja. Dojdzie do ujawnienia przerażających faktów na temat działalności kościelnych hierarchów. Chociaż ludzie już przyzwyczaili się do kolejnych afer, tym razem dowiedzą się o czymś tak strasznym, że kościoły bardzo szybko opustoszeją - zdradził w wywiadzie dla astroweb.pl.

Spełniona przepowiednia o papieżu. Kościół straci wiernych?

Co ciekawe, przepowiednie astrologów na nadchodzący tydzień sugerują, że jest to dopiero początek kryzysu. W dniach 13-19 marca, jak sugeruje m.in. szwajcarska astrolożka Verena Bachmann, może dojść do wielu szokujących odkryć związanych z oszustwami, które były do tej pory tuszowane.

Będą one dotyczyć zwłaszcza kwestii wojny i pokoju, działań i misji humanitarnych, Kościoła, religii i duchowości. Teraz zarysuje się wyraźny kontrast między „wiedzą” i „wiarą”, prawdą i kłamstwem - czytamy na astroserwis.com.

Jasnowidz Adam A. przepowiadał, że w 2023 roku społeczeństwo zbuntuje się przeciwko regułom narzucanym przez Kościół. Czy mamy przed sobą rewolucję duchowo-obyczajową? Jeśli tak - jaki będzie miała ona wpływ na politykę naszego kraju? Być może już nadchodzące dni o tym zdecydują.

Zobacz także: Gruzińska jasnowidzka przepowiedziała koniec rządów Putina. "Świat odwróci się od Rosji"

loader