Która runa bardziej cię pociąga? To twoja wróżba na styczeń 2023 roku

04.01.2023 14:29

Jaka jest twoja wróżba na styczeń 2023 roku? Wybierz swoją runę ochronną i przekonaj się, czego możesz się teraz spodziewać.

Runy
fot. Shutterstock

Na powyższym obrazku znajdują się dwie runy ochronne. Która z nich bardziej przyciąga twój wzrok? Wybierz jedną z nich i sprawdź, co czeka cię w najbliższych tygodniach.

Zobacz także: Jasnowidz Gabriel nie ma dobrych wieści na nowy rok. "Wszyscy zachorują"

Która runa bardziej cię pociąga? To twoja wróżba na styczeń 2023 roku

Horoskopy i przepowiednie pozwalają nam poznać przyszłość. Nie powinniśmy jednak zapominać, że my sami również posiadamy intuicję. Dzięki niej mamy okazję samodzielnie sprawdzić, jakie wydarzenia będą miały miejsce w naszym życiu. Runy, czyli germański alfabet o symbolicznym znaczeniu, są jednym z narzędzi umożliwiających stworzenie własnej wróżby. Nie tylko dostarczają wskazówek, lecz także mają działanie ochronne. Jeśli któraś z nich wydaje się nam szczególnie bliska, możemy nosić ją przy sobie jako amulet.

Która runa na obrazku znajdującym się powyżej przyciąga twój wzrok? Czy jest to Ingwaz - runa na białym tle, czy może Algiz - runa na niebieskim tle? Poznaj swój talizman ochronny na nadchodzące tygodnie i dowiedz się, co cię teraz czeka.

Algiz czy Ingwaz? Wybierz swoją runę ochronną i sprawdź, jaką ma dla ciebie przepowiednię

Która runa bardziej ci się podoba? Oto twoja wróżba na styczeń 2023 roku:

  • Jeśli wybrałeś runę Ingwaz, możesz mieć wiele powodów do radości. Oznacza ona bowiem, że twoje problemy niedługo się rozwiążą. Zapowiada uzdrowienie, zakończenie bolesnego okresu w życiu i odzyskanie energii. Styczeń będzie dla ciebie rozpoczęciem nowego etapu. Zastanów się, co chcesz teraz rozpocząć i zacznij inwestować w to swój czas. Gdy nastanie kwiecień lub maj, twój nowy projekt dojrzeje. Na wiosnę przyniesie upragnione plony. 
  • Jeśli bardziej pociąga cię runa Algiz, oznacza to, że potrzebujesz w życiu równowagi. Twoim zadaniem na nadchodzące tygodnie będzie odnalezienie harmonii pomiędzy pracą a przyjemnościami. Runa pomoże ci też zapanować nad swoimi emocjami, dzięki czemu unikniesz wpadania w przesadę i poprawisz swój nastrój. Postaraj się nie uciekać od rzeczywistości w świat marzeń, a zamiast tego zachowaj zdrowy rozsądek. Wybieraj takie pragnienia, które możesz zrealizować w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Fantazjowanie o czymś, co może się nigdy nie wydarzyć, może cię jedynie zasmucić. Runa Algiz pomoże ci obiektywnie ocenić swoją sytuację - nie musisz bać się prawdy na własny temat.

Zobacz także:  Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?