Zamknij

Przerażająca wizja jasnowidzki Aidy. Ostrzega przed toksycznymi ludźmi w naszym życiu

14.11.2022 09:31

Aida Kosojan-Przybysz przekazała swoją wizję na listopad 2022 roku. Zawiera ona w sobie istotną wskazówkę, której nie powinniśmy lekceważyć.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. East News

Przepowiednie Aidy na koniec 2022 roku mogą wzbudzić naszą czujność. Według jasnowidzki listopad będzie miesiącem wymagającym od nas podjęcia wielu trudnych decyzji. Jeśli jednak postąpimy słusznie, zadbamy w ten sposób o swoje szczęście w przyszłości.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Jasnowidzka Aida przekazała wizję na listopad 2022 roku

W ostatnich tygodniach Roku Korytarza wielu z nas będzie musiało dokonać ważnego wyboru. Wizjonerka zapowiada, że poczujemy się tak, jakbyśmy byli w drodze i próbowali ustalić dalszą trasę. Niedawno ostrzegała przed kolizjami - jej zdaniem niedługo zderzą się ze sobą sprawy z teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. Naszym zadaniem jest nad tym zapanować, bo w przeciwnym wypadku myśli skierują nas tam, gdzie wcale nie chcemy teraz być. Powinniśmy wyznaczyć sobie cele na nadchodzący czas i nie rozpamiętywać tego, co było.

Unikanie powrotów do wspomnień jest szczególnie ważne dla osób, które mają ostatnio tendencję do czarnowidztwa. Czy bolesne doświadczenia sprawiają, że brak im odwagi, by sięgać po swoje cele? Jeśli tak jest, najwyższy czas zostawić przeszłość za sobą. W obecnej chwili możemy osiągnąć o wiele więcej niż kiedyś.

Strach wykolei cię z właściwej trasy. Nawiguj sercem - radzi jasnowidzka.

Aida Kosojan-Przybysz ostrzega przed toksycznymi ludźmi w naszym życiu

Najnowsza wizja Aidy zawiera w sobie ważną wskazówkę na nadchodzące dni. Według wizjonerki toksyczni ludzie mogą sprawić, że poczujemy się tak, jakbyśmy nieustannie patrzyli na czerwone światło i nie mogli ruszyć do przodu.

Teraźniejszość tak często oddawana jest przeszłości i wrzucana do worka pełnego strachu, stresu i żalu. Zamyka się na zielone światło przyszłości. Czerwone światło, włączone ręką toksycznego człowieka, traumami, trudnymi doświadczeniami, kojarzy nam się z momentem przestoju - napisała Aida.

Jasnowidzka zwróciła uwagę, że chociaż wielu z nas może teraz doświadczyć podobnego uczucia, okaże się dla nas wartościowe. Jeśli są w naszym życiu ludzie, którzy utrudniają nam rozwój i poszukiwanie szczęścia, powinniśmy zostawić ich za sobą. Negatywne emocje, jakie wywołali, mogą nas jednak czegoś nauczyć. O wiele łatwiej będzie teraz wyznaczyć dalszą trasę, bo wiemy już, jakich przeżyć chcemy unikać.

To czas na gojenie ran, uporządkowanie myśli i zrozumienie siebie. To chwila zatrzymania, bycia tu i teraz. Czas na złapanie oddechu, rozejrzenie się dookoła, gdy czekasz na zielone światło - stwierdziła wizjonerka.

Zastosujecie się do tej rady?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?