Przepowiednia wróżki Ines na weekend 14-15 stycznia 2023 roku. Czekają nas problemy w miłości

13.01.2023 09:40

Jaki jest horoskop miłosny na weekend? Tarocistka Ines przekazała swoją wróżbę z kart tarota. Zdradziła w rozmowie z Radiem ZET, czego możemy się spodziewać. O czym mówią karty 2 Kielichów, Głupiec i 3 Mieczy?

Horoskop miłosny na weekend 14-15 stycznia 2023 rok
fot. Shutterstock

Wróżby z kart tarota pozwalają nam się dowiedzieć, co przyniesie przyszłość. Dzięki nim mamy szansę odpowiednio się przygotować na nadchodzące wydarzenia. Tarocistka Ines postawiła karty na 14-15 stycznia 2023 roku. Jej zdaniem podczas nadchodzącego weekendu możemy mieć problemy w życiu miłosnym. Dotyczy to szczególnie relacji, które nie zdążyły jeszcze przerodzić się w związek. Jeśli nie będziemy ostrożni, mogą zupełnie nagle się zakończyć.

Zobacz także: Jasnowidz Gabriel nie ma dobrych wieści na nowy rok. "Wszyscy zachorują"

Przepowiednia wróżki Ines na weekend 14-15 stycznia 2023 roku

Horoskop weekendowy z kart tarota to przepowiednia dla wszystkich znaków zodiaku. Mówi o tym, jakie energie staną się niedługo odczuwalne dla każdego z nas. Jak wskazują karty w rozkładzie wróżki Ines, w najbliższych dniach nie będziemy mieli zbyt wielu powodów do zadowolenia. W rozkładzie ukazały się bowiem karty 2 Kielichów, Głupiec i 3 Mieczy.

2 Kielichów to karta, która wskazuje na początek uczucia albo udaną relację partnerską. Jednak to od sąsiednich kart zależy, jaka będzie przyszłość tej znajomości. Rozkład tarota na sobotę i niedzielę wskazuje, że wiele osób zacznie odczuwać wątpliwości z tym związane.

Mówi o tym karta Głupca. To symbol związany z podejmowaniem ryzyka, np. w sprawach uczuciowych. Karta powinna oznaczać chęć zaufania drugiej osobie i swojemu przeznaczeniu. Jednak przy 3 Mieczy jest to niemożliwe - twierdzi wróżka.

Zdaniem tarocistki niezwykle trudno będzie teraz zbudować fundament miłosnego związku. Nie powinniśmy przyspieszać spraw i wywierać presji na drugiej osobie. Źle się to dla nas skończy, bo doprowadzi do bolesnej sytuacji. 3 Mieczy to karta złamanego serca.

Horoskop tygodniowy - wróżba z kart tarota na 14-15 stycznia 2023 roku

Jak pokazuje rozkład kart na nadchodzący tydzień, zakochani doświadczą teraz przykrych rozczarowań. Ich wymarzony partner może nagle wycofać się z relacji. W niektórych przypadkach będzie to oznaczało niechęć do wprowadzania nagłych zmian, a w innych - nieśmiałość lub... zdradę.

3 Mieczy wskazuje na romans albo lęk przed miłością. Zapowiada problemy w relacjach miłosnych, które będą na tyle poważne, że okażą się nieodłącznie związane z cierpieniem. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że często wywołujemy je sami - ostrzega Ines.

Karty na nadchodzący weekend pokazują, że o wiele lepiej będzie dać teraz drugiej osobie czas na przemyślenia i zajęcie się swoimi sprawami. Jeśli mamy wrażenie, że w relacji jest obecne wzajemne uczucie, warto pozwolić mu rozwijać się powoli, w naturalnym rytmie.

Nie powinniśmy wymagać od innych, żeby zachowywali się jak Głupiec i podejmowali szaleńcze ryzyko. Każdy z nas czasem boi się okazywać uczucia, bo byliśmy zranieni w przeszłości. Ukochana osoba ucieknie, jeśli zaczniemy od niej oczekiwać nagłych decyzji w sprawie przyszłości - wskazuje wróżka.

W sobotę i w niedzielę powinniśmy skoncentrować się na własnym życiu. Możemy nawiązać kontakt z potencjalnym partnerem, ale karty radzą, by traktować go po przyjacielsku. Dzięki temu łatwiej będzie mu się otworzyć.

Zastosujecie się do tych rad?

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?