Przepowiednia wróżki Ines na 9-15 stycznia 2023 roku. "Lepiej uważać na słowa"

09.01.2023 11:41

Co czeka nas w tym tygodniu? Tarocistka Ines przekazała swoją wróżbę z kart tarota. Zdradziła w rozmowie z Radiem ZET, czego możemy się spodziewać. O czym mówią karty 5 Buław, 7 Kielichów i Sąd Ostateczny?

Karty tarota
fot. Shutterstock

Wróżby z kart tarota pozwalają nam się dowiedzieć, co przyniesie przyszłość. Dzięki nim mamy szansę odpowiednio się przygotować na nadchodzące wydarzenia. Tarocistka Ines postawiła karty na 9-15 stycznia 2023 roku. Jej zdaniem możemy mieć teraz sporo problemów w życiu osobistym. Trudno będzie nam się porozumieć z innymi, przez co niejedna relacja może się zakończyć.

Zobacz także: Jasnowidz Gabriel nie ma dobrych wieści na nowy rok. "Wszyscy zachorują"

Przepowiednia wróżki Ines na 9-15 stycznia 2023 roku

Horoskop tygodniowy z kart tarota to przepowiednia dla wszystkich znaków zodiaku. Mówi o tym, jakie energie staną się niedługo odczuwalne dla każdego z nas. Jak wskazują karty w rozkładzie wróżki Ines, w najbliższych dniach powinniśmy zachować czujność. 5 Buław, 7 Kielichów i Sąd Ostateczny nie dają nam najlepszej zapowiedzi na przyszłość.

5 Buław to karta, która mówi o bezsensownych konfliktach. Wszyscy chcą mieć rację za wszelką cenę, chociaż nie mają pojęcia, o czym mówią. 7 Kielichów z kolei wskazuje na zagubienie, niezrozumienie sytuacji - powiedziała wróżka Ines.

Zdaniem tarocistki będziemy mieli teraz problemy z odróżnieniem fantazji od rzeczywistości. Możemy zacząć kogoś oskarżać o rzeczy, których nigdy nie zrobił lub snuć niezbyt trafne podejrzenia na temat ludzi w swoim otoczeniu. Niełatwo będzie wyczuć, kto ma wobec nas dobre intencje, a kto jest naszym wrogiem.

W tej sytuacji zalecana byłaby cierpliwość. Powinniśmy w spokoju zaczekać, aż nasze sprawy się wyklarują. Wiele osób nie wytrzyma jednak presji i popełni błąd. Jedno nieodpowiednie słowo może teraz wywołać konflikt. Lepiej uważać - zdradziła tarocistka.

Horoskop tygodniowy - wróżba z kart tarota na 9-15 stycznia 2023 roku

Jak pokazuje rozkład kart na nadchodzący tydzień, nawet najmniejsza sprzeczka ma szansę przerodzić się w sporą awanturę. Szczególnie w relacjach miłosnych będzie to problematyczne - obecny układ gwiazd stwarza wiele trudności w związkach. Karta Sąd Ostateczny zapowiada, że za sprawą pojawiających się napięć zaczniemy poważnie zastanawiać się nad przyszłością swoich relacji.

Nastał taki czas, w którym wystarczy jedna chwila zwątpienia, żeby wszystko posypało się jak domek z kart - powiedziała Ines.

Jeśli chcemy uniknąć kłopotów, powinniśmy zachować spokój i myśleć perspektywicznie. W połowie stycznia atmosfera w naszych relacjach bardzo się zmieni, a wtedy odzyskamy nadzieję na przyszłość. Niektórzy zdążą jednak do tego czasu wywołać tak poważną kłótnię, że stracą kontakt z partnerem. Lepiej więc trzymać emocje na wodzy i powstrzymać się przed niepotrzebnymi uwagami.

Zobacz także:  Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?