Zamknij

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Mogą umrzeć niewinni ludzie

02.12.2022 09:32

Co czeka nas w 2023 roku? Przepowiednie Nostradamusa nie napawają optymizmem. Francuski wizjoner kilkaset lat temu przekazał zatrważające wizje na temat przyszłości.

Nostradamus
fot. YouTube

Nostradamus to najsłynniejszy jasnowidz na świecie. Miał przewidzieć rewolucję francuską, dojście Hitlera do władzy i lądowanie człowieka na Księżycu. Jego przepowiednie od lat cieszą się ogromną popularnością. W dzisiejszych niepewnych czasach ludzkość poszukuje odpowiedzi na pytania dotyczące tego, co dopiero ma się wydarzyć.

Spisane przed wiekami wizje Nostradamusa są interpretowane na nowo, co pozwala nam poznać czekającą nas przyszłość. Jaki będzie 2023 rok? Profeta nie miał dobrych wieści.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Mogą umrzeć niewinni ludzie

Co czeka nas w 2023 roku? Najwięcej uwagi poświęca się w ostatnim czasie zagadkowo brzmiącej przepowiedni jasnowidza. Wynika z niej, że na Ziemi pojawi się zło, które doprowadzi do śmierci wielu niewinnych ludzi. Konflikt ma trwać przez 7 miesięcy.

Siedem miesięcy wielkiej wojny, ludzie zabici przez zło - brzmi przepowiednia.

Niektórzy zakładają, że w przyszłym roku wybuchnie III wojna światowa. Francuski wizjoner przepowiadał nadejście zjawiska, które może zagrozić życiu ludzkości. Największym problemem okaże się narastająca wrogość i wzajemna niechęć wszystkich krajów, bo mogą one sprowadzić na nas katastrofę naturalną. Zagrożone są wielkie mocarstwa, takie jak Rosja, Chiny czy USA.

Są jednak i tacy, którzy uważają, że słowa Nostradamusa dotyczyły ataku Rosji na Ukrainę. Jeśli tak jest, jego wizja już się spełniła, a nam nie grozi żadne niebezpieczeństwo.

Co nas czeka w 2023 roku? Przepowiednie Nostradamusa

Nostradamus nie ukrywał, że na przełomie 2022 i 2023 roku pojawi się zagrożenie wojny. Jeśli do niej dojdzie, nastąpi koniec świata, jaki znamy.

Autor wizji spisanych w "Les Prophéties" przekonywał, by powstrzymywać się przed agresją. Twierdził, że im więcej konfliktów wystąpi na Ziemi, tym większe będzie prawdopodobieństwo naturalnych kataklizmów. Mogą wtedy obudzić się od dawna uśpione wulkany, które doprowadzą do potężnych zniszczeń.

Obawiacie się tego?

loader

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?