Przepowiednia na walentynki w 2023 roku. Wróżka ostrzega: "14 lutego to apogeum"

13.02.2023 23:00

Walentynki to dla wielu z nas wyczekiwana data. Liczymy na miłosne wyznanie albo zaproszenie na randkę. W 2023 roku może jednak nie być nam to pisane. Jak twierdzi wróżka Rosalia, 14 lutego okaże się dla wszystkich trudnym dniem. W naszych relacjach uczuciowych pojawi się sporo nieporozumień. Wywołają one konflikty, po których wiele znajomości będzie musiało się rozpaść.

14 lutego 2023 roku - przepowiednia
fot. Shutterstock

Każdego roku tuż przed walentynkami przypada okres rozstań i pozwów rozwodowych. Wiele par właśnie wtedy dochodzi do wniosku, że relacja nie ma żadnej przyszłości. Niemal wszyscy są wtedy zmęczeni zimową aurą i brakiem słońca, więc łatwo wpadają w irytację. To prowadzi do kłótni, podczas których łatwo jest powiedzieć o kilka słów za dużo. Jak twierdzi wróżka Rosalia, 14 lutego 2023 roku powinniśmy się spodziewać apogeum tego zjawiska.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Przepowiednia na walentynki w 2023 roku. Wróżka ostrzega: "14 lutego to apogeum"

Horoskop miłosny na luty 2023 roku wskazuje, że pierwsze dwa tygodnie w miesiącu mogą być pełne nieporozumień między zakochanymi. Zaczną się teraz bowiem podejrzewać o wszystko, co najgorsze. Każdy z nas może się spodziewać, że druga strona ma ukryte intencje albo nie przyznaje się do czegoś, czego nie umielibyśmy zaakceptować.

W ciągu kilku najbliższych tygodni będziemy mieli trudność w odróżnianiu fantazji od rzeczywistości. Wiele razy się w tej sprawie pomylimy. Jeśli nie mamy otwartej komunikacji z partnerem, możemy utwierdzić się w błędnych przekonaniach - twierdzi wróżka.

Będziemy mieć teraz tendencję, by zakładać z góry, co myśli i czuje ukochana osoba. 14 lutego 2023 roku możemy wpaść w zły nastrój tylko dlatego, że uwierzymy we własne fantazje.

Wciąż działa na nas koniunkcja Merkurego i Plutona - chcemy doszukiwać się wokół siebie zdrady. Stajemy się wyczuleni na fałsz, ale jednocześnie przewrażliwieni. Z łatwością zauważymy, jeśli ktoś ma wobec nas nieszczere intencje. Lepiej jednak uważać, by samemu sobie tego nie wmówić. Łatwo teraz sformułować niesprawiedliwe oskarżenia.

14 lutego 2023 - wróżba dla wszystkich znaków zodiaku

14 lutego 2023 będzie zaskakująco dobrym czasem dla singli. Wpadną w walentynkowe szaleństwo - nabiorą odwagi do wysyłania wiadomości, a także zaryzykują i zaproszą kogoś na randkę. Przyniesie to oczekiwany efekt. Druga strona będzie pod wrażeniem takiego zachowania.

Teraz warto pozwolić sobie na wiele. Nasza otwartość może komuś zaimponować - twierdzi Rosalia.

Jeśli mamy wątpliwości w sprawie tego, czy uda nam się porozumieć z obiektem naszych westchnień, możemy najpierw skorzystać z darmowej wróżby tarota online lub ciastka z wróżbą. Wiele podpowie nam też horoskop partnerski.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?