Zamknij

Przepowiednia jasnowidzki Aidy na koniec stycznia 2023 roku. Ostrzega przed tymi ludźmi

23.01.2023 09:35

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się wskazówką na nadchodzące dni. Jej wizja powinna dać nam do myślenia.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. YouTube

Co czeka nas pod koniec miesiąca? To ważny okres pod względem astrologicznym - rozpoczął się bowiem chiński Rok Królika, który ma być sprzyjającym czasem dla naszych relacji z ludźmi. Jasnowidzka Aida również zapowiadała, że zaczniemy teraz dbać o bliskich i z większą łatwością przyjdzie nam pielęgnowanie więzi z innymi. Jej najnowsza wypowiedź daje jednak do zrozumienia, że zanim do tego dojdzie, będziemy musieli poradzić sobie z poważnym problemem.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Przepowiednia jasnowidzki Aidy na koniec stycznia 2023 roku

Aida Kosojan-Przybysz to jasnowidzka, która zyskała w Polsce popularność dzięki spełniającym się przepowiedniom dotyczącym przyszłości. Wizjonerka na co dzień zajmuje się prowadzeniem kursów dotyczących tajników życia duchowego i samorozwoju. Na swoim instagramowym profilu przekazuje wizje dotyczące nadchodzących wydarzeń, jednocześnie dzieląc się wskazówkami na temat tego, jak powinniśmy postępować.

Jasnowidzka zobaczyła niedawno dość niepokojący obraz. Z jej słów wynika bowiem, że czekają nas trudne chwile. Ludzie, których uważamy za bliskich, mogą dostarczyć nam wielu przykrości.

Jasnowidzka Aida ostrzega Polaków. Uważaj na to w styczniu 2023 roku

W najnowszym wpisie Aidy zostały zawarte słowa, które mogą skłonić do poważnych przemyśleń. Jak się bowiem okazuje, według jasnowidzki poczujemy się niedługo ograniczani przez innych. Jeśli dopadnie nas uczucie, jakbyśmy się dusili w jednej ze swoich relacji, powinniśmy poważnie się zastanowić nad przyszłością tej więzi.

Oddychaj świeżym powietrzem. Nie pozwól toksycznym ludziom psuć powietrza pachnącego nadzieją i szacunkiem do samego siebie - napisała wizjonerka.

W Roku Królika musimy bowiem pamiętać o tym, by zachowywać swoje granice. Zwrócił na to również uwagę jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem ZET. Jego zdaniem ludzie, którzy będą zbyt mili dla innych, mogą zostać wykorzystani.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?