Przepowiednia jasnowidzki Aidy na 2023 rok. To czeka nas w Roku Klucza

05.01.2023 09:36

Co czeka nas w 2023 roku? Przepowiednia Aidy na Rok Klucza może okazać się dla wielu osób zaskoczeniem.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. EastNews

Aida Kosojan-Przybysz zyskała w Polsce popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom na temat energii danego roku. Zrobiło się o niej głośno, gdy przewidziała nadejście pandemii. Już pod koniec 2019 roku ogłosiła bowiem, że nadchodzi Rok Maski. Zapowiedziała też zdarzenia z 2021 roku i wybuch wojny w 2022 roku. Nic więc dziwnego, że jej wizja na 2023 rok była wyczekiwana przez tysiące Polaków. Wizjonerka przekazała ją w rozmowie z Magdą Mołek na kanale "W moim stylu".

Zobacz także: Jasnowidz Gabriel nie ma dobrych wieści na nowy rok. "Wszyscy zachorują"

Przepowiednia jasnowidzki Aidy na 2023 rok. Taki będzie Rok Klucza

Choć przepowiednie Aidy brzmią dość enigmatycznie, po pewnym czasie się okazuje, że były bardzo precyzyjne. O 2022 roku powiedziała, że to Rok Korytarza - kilka miesięcy później cały świat z niepokojem patrzył na korytarze humanitarne dla ludności cywilnej w Ukrainie.

Warto przypomnieć, że według jasnowidzki przez cały 2022 rok każdy z nas miał błądzić w poszukiwaniu odpowiednich drzwi. Przez kilkanaście ostatnich miesięcy wypatrywaliśmy dla siebie drogi, a także miejsca do życia. Wizjonerka często wtedy podkreślała, że kolejnym krokiem powinno być znalezienie pasującego klucza. Nie wszyscy bowiem zyskali szansę, by otworzyć drzwi, przez które chcieli przejść. Jak twierdzi Aida, 2023 rok będzie Rokiem Klucza - a więc długo wyczekiwanych zmian w naszym życiu.

Klucz to dla mnie bardzo mocny symbol, bo kluczami otwieramy lub zamykamy drzwi - drzwi swojego serca, swojej duszy, nowych domów. Drzwi zawsze prowadzą nas w kierunku albo znanym nam już wcześniej, albo nowym - powiedziała.

Dla wielu osób mogą to być zagadkowe słowa, ale z czasem nabiorą one znaczenia. Przepowiednie Aidy bazują na metaforach, które skłaniają do refleksji. Dzięki nim możemy lepiej poznać samych siebie, zanim poznamy prawdziwy sens słów jasnowidzki.

Aida Kosojan-Przybysz o 2023 roku

W wypowiedziach Aidy na temat 2022 i 2023 roku występuje pewna różnica. Rok Korytarza miał być bowiem rokiem samotnej wędrówki, refleksji i poszukiwań. Rok Klucza przyniesie ważne zmiany dotyczące naszych relacji z innymi. Możemy rozpocząć nowe znajomości lub kolejne etapy w istniejących związkach. Jak twierdzi Aida, w 2023 roku ludzie staną się dla siebie milsi i bardziej otwarci. To sprzyjający czas dla budowania trwałych więzi miłosnych i zakładania rodziny. Jej horoskop na Rok Królika wskazuje, że w najbliższym czasie nauczymy się dbać o innych, a także traktować ich z łagodnością.

Na początku 2023 roku warto się zastanowić, czy mamy w życiu takie drzwi, przez które chcielibyśmy przejść do następnego etapu. Możemy jeszcze nie posiadać do nich pasującego klucza. Z zapowiedzi Aidy wynika, że niedługo będziemy mieli szansę go znaleźć.

Zobacz także:  Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?