Zamknij

Przepowiednia na chiński Rok Królika. Jasnowidz: "Druga osoba może nas wykorzystać"

19.01.2023 09:35

Chiński horoskop wyznacza początek Nowego Roku na 22 stycznia. Wtedy zakończy się Rok Tygrysa, a rozpocznie Rok Królika. Co nas wtedy czeka? Jasnowidz Gabriel przekazał swoją wizję w rozmowie z Radiem ZET.

Horoskop chiński - Rok Królika - przepowiednia jasnowidza Gabriela na 2023 rok
fot. Shutterstock

Rok Królika może okazać się najlepszym czasem w naszym życiu, jeśli chodzi o tworzenie relacji z innymi. Wskazywała na to jasnowidzka Aida, a horoskop chiński na 2023 rok nie pozostawia wątpliwości - już niedługo poczujemy, że chcemy zadbać o bliskich. W Roku Tygrysa większość z nas starała się manifestować niezależność, ale już za kilka tygodni odczujemy wyraźną zmianę w swoim zachowaniu. Otoczymy opieką tych, na których nam zależy, a oni się za to odwdzięczą. Czy to jednak oznacza, że nasze relacje będą odtąd pozbawione cierpienia? Wręcz przeciwnie - według jasnowidza Gabriela dla części z nas staną się bardzo problematyczne.

Co ciekawe, chiński Rok Królika rozpocznie się dokładnie dzień po nowiu w Wodniku. Według zachodniej astrologii jest to znak indywidualistów i samotników. Już 22 stycznia przestaniemy jednak tęsknić za wolnością, a zamiast tego zaczniemy odczuwać pragnienie, by budować trwałe więzi i spędzać czas w gronie zaufanych osób.

Jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem ZET podzielił się swoją przepowiednią na ten nowy etap naszego życia. Jego zdaniem rzeczywiście zaczną w nim dominować ciepłe uczucia, a także potrzeba bycia z innymi. Może się jednak okazać, że niejedna osoba poczuje się rozczarowana tym, jak Rok Królika wpływa na jej relacje miłosne.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Horoskop chiński na 2023 rok. Co się wydarzy w Roku Królika?

Jak twierdzi wizjoner, chiński Nowy Rok wywoła u wielu z nas tęsknotę za obecnością bliskiej osoby. Niektórzy okażą się na tyle dojrzali, że w krótkim czasie zbudują związek z kimś, kogo darzą uczuciem. Według Gabriela nie powinniśmy jednak zbytnio idealizować Roku Królika.

Nastanie tej nowej energii nie oznacza wcale, że czyjś charakter w magiczny sposób się odmieni. Wielu z nas zaproponuje komuś romans i gorzko się rozczaruje. Podczas gdy my będziemy mieli jak najlepsze intencje, druga osoba może nas wykorzystać - ostrzega jasnowidz.

Pod wpływem Roku Królika wpadniemy w przesadne rozmarzenie. To sprawi, że zaczniemy ignorować wady obiektu naszych westchnień. Zaczniemy się po niej spodziewać wszystkiego, co najlepsze. Z tego powodu będziemy bardzo rozczarowani, kiedy postąpi zupełnie inaczej.

Przepowiednia na 2023 rok - chiński Rok Królika. "Druga osoba może nas wykorzystać"

Jak wskazują chińskie przepowiednie na nadchodzący czas, niektórzy nabiorą teraz łagodności i zaczną lepiej traktować innych. Nie powinniśmy jednak zakładać, że wszyscy będą chcieli tak postępować. Naszym zadaniem jest zachować zdrowy rozsądek.

Przez cały 2023 rok będziemy musieli zadawać sobie pytanie: "Czy partner mnie szanuje?". Może się okazać, że na każdym kroku chce nam narzucać własne zdanie i kieruje się jedynie kaprysami - stwierdził Gabriel.

W Roku Królika istotną kwestią okaże się dla nas to, czy zachowujemy w życiu równowagę pomiędzy dawaniem i przyjmowaniem. Jeśli tak nie jest, doświadczymy wielu trudnych chwil. Warto też się zastanowić, czy ukochana osoba stara się rozmawiać z nami w dojrzały sposób.

Rok Królika upłynie nam spokojnie - ale tylko pod warunkiem, że będziemy strzegli własnych granic - dodał wizjoner.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?