Zamknij

Polska tarocistka mówi o inflacji. "Będziemy w totalnym szoku"

30.11.2022 13:34

Przepowiednie na 2023 rok w ostatnim czasie dotyczyły głównie możliwości wystąpienia III wojny światowej. Część wizjonerów zaczyna jednak skłaniać się ku innym zapowiedziom. Wróżka Anna Kempisty wieszczy poważny spadek wartości walut.

Anna Kempisty
fot. YouTube

Inflacja okazała się największym zaskoczeniem 2022 roku. Problemy, z którymi ludzkość zmierzyła się w minionych latach, wpłynęły na stan naszych portfeli. Co wydarzy się dalej? Na co powinniśmy teraz najbardziej uważać? Rada tarocistki Anny Kempisty zwraca uwagę na ważną kwestię.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Inflacja w 2023 roku - przepowiednia Aidy

Niedawno pisaliśmy o jednej z pierwszych przepowiedni na 2023 rok. Jasnowidzka Aida stwierdziła w niej, że problem finansów może zdominować w niedalekiej przyszłości nasze myślenie - utrudni nam bowiem codzienne funkcjonowanie.

Do tej pory ludzie bawili się pieniędzmi, teraz pieniądze bawią się ludźmi. Giełda może nas zaskoczyć, ceny również - stwierdziła Aida.

Wizjonerka nie chciała na razie zdradzić nic więcej, jednak dała do zrozumienia, że wielu z nas zmierzy się z poważnymi problemami. Niektórzy od dawna starają się znaleźć sposób na to, by sobie dorobić. Warto więc poznać wskazówkę wróżki Anny Kempisty, by uniknąć poważnego błędu.

Polska tarocistka mówi o inflacji. "Będziemy w totalnym szoku"

Mogłoby się wydawać, że dobrym pomysłem na zarobienie pieniędzy byłoby zainwestowanie w zagraniczne waluty. Ci, którzy zamierzali kupić dolary, powinni się jednak wstrzymać. Według polskiej tarocistki jest to zła idea.

O ile ostatnio warto było inwestować w dolara, teraz karty pokazują katastrofę - napisała.

Już w sierpniu widziała kartę Wieża, która zapowiadała ogromne zmiany na rynku walut. Jej zdaniem prowadzenie inwestycji jest teraz bardzo ryzykowne.

Będziemy w totalnym szoku. Pamiętajcie, że sytuacja dość szybko się uspokoi - wywróżyła Anna Kempisty.

Osoby, które straciłyby swoje oszczędności wskutek nieprzemyślanych działań na giełdzie, nie miałyby jednak szansy ich odzyskać. W najbliższym czasie lepiej więc po prostu oszczędzać.

Jeśli chcecie samodzielnie sprawdzić, co czeka was w przyszłości, wypróbujcie darmową wróżbę tarota online. Podpowie wam, na czym skoncentrować swoją uwagę, by zdobyć szczęście w 2023 roku.

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?