Polska influencerka żyje nago na Bali. Przekazała mądrość duchową

04.01.2023 12:53

Kasia Nast pokazała na swoim instagramowym profilu, jak wygląda jej codzienne życie. Czy inne Polki się nią zainspirują?

instagram.com/kasianast
fot. instagram.com

Każdy z nas choć raz wyobrażał sobie, jak by to było spakować walizki i zamieszkać na stałe w ciepłych krajach. Wielu polskich celebrytów wcale się na to jednak nie decyduje, choć z pewnością byłoby ich na to stać.

Kasia Nast jest wyjątkiem - porzuciła życie w Warszawie i przeniosła się do Ubud, gdzie poświęca czas na rozwój duchowy. Odkąd nauczyła się pomagać sobie, prowadzi również kursy i warsztaty dla kobiet z całego świata. Jej instagramowy profil obserwują dziesiątki tysięcy Polek. Właśnie przekazała mądrość, z której warto skorzystać w pierwszych dniach stycznia 2023 roku.

Zobacz także: Wykonaj rytuał Osoji na koniec roku. Dzięki niemu pozbędziesz się pecha

Polska influencerka żyje nago na Bali. Porzuciła show-biznes dla rozwoju duchowego

Kasia Nast zyskała popularność w Polsce kilka lat temu. Była wówczas partnerką Aleksandra Barona, a w Warszawie postrzegano ją jako kobietę, która odniosła ogromny sukces. Jak sama przyznaje, zarabiała wtedy wiele - miała drogi samochód, piękne mieszkanie i mogła pozwolić sobie na luksusowe życie. Pracowała jednak tak dużo, że wcale nie czuła się szczęśliwa. Jej sposób spędzania wolnego czasu też nie pozwalał jej poczuć się spełnioną.

W weekendy siedziałam na Placu Zbawiciela, sącząc prosecco, a potem szliśmy z przyjaciółmi do klubu i bawiliśmy się do rana. Obfitość uchwycona w kryształowym kieliszku i unoszącymi się do góry bąbelkami. Ktoś pomyślałby: "Ta to ma życie". Ja czułam, że tym, co robię, próbuję przeżyć, aby nie spaść niżej z tej drabiny hierarchii społecznej - wyznaje.

Niedługo przed 40. urodzinami zrozumiała, że przez wszystkie lata swojego istnienia starała się dopasowywać do zewnętrznych okoliczności. Naśladowała swoich partnerów i innych ludzi, by zapewnić sobie ich akceptację. Doskwierało jej to coraz bardziej, więc podjęła odważną decyzję. Postanowiła zejść z drabiny społecznej - zrezygnować z bogactwa i zamieszkać z dala od cywilizacji.

Mieszkam teraz w Ubud, wiosce pośrodku wyspy. Wstaję codziennie między 5:00-6:00. Medytuję z wznoszącym się na niebie słońcem. Patrzę na kury, które chodzą mi po ogrodzie. Słucham mantr. W weekendy chodzę nad rzekę. Mieszkam w malutkim drewnianym domku przy polach ryżowych, nie mam samochodu. Czuję, że teraz naprawdę żyję - napisała o sobie.

Kasia pokazała niedawno, jak wygląda dzień z jej życia. Na nagraniu widać, że jest połączona z naturą - medytuje nago w otoczeniu wspaniałej roślinności, pije kakao ceremonialne zamiast kawy, spożywa magiczne zioła.

Kasia Nast przekazała mądrość duchową na 2023 rok

Życiowy wybór Kasi Nast staje się inspiracją dla wielu Polek, które rozważają zmianę swojego stylu życia. Ciekawy wystrój wnętrz, wspaniałe stylizacje w stylu boho i naturalny wygląd - niejedna osoba czuje się tym zafascynowana do tego stopnia, że pragnie porzucić codzienną gonitwę i stworzyć sobie taką codzienność. Influencerka ukazuje też na profilu, jak tworzy wartościowe relacje i co robi, by pracować nad swoim charakterem. Niedawno przekazała ważną myśl na początek 2023 roku.

To czas, by pożegnać dawną wersję siebie - napisała.

Według wierzeń duchowych pierwsze dni nowego roku to czas, w którym możemy zacząć zupełnie od nowa. Warto zadać sobie pytanie, z czego chcemy zrezygnować - "zostawić to" w starym roku i nie zapraszać do kolejnego. Mogą to być złe przekonania na swój temat, przywiązanie do toksycznych relacji albo nałogi.

Nie chodzi o postanowienia noworoczne, a pożegnanie tego, co nam już nie służy. Jeśli wiemy, że nie jest dla nas dobre, nie będziemy chcieli do tego powrócić. Macie w swoim życiu coś, z czego chcielibyście raz na zawsze zrezygnować? Teraz jest na to odpowiedni czas.

Zobacz także:  Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?