Pogoda w lutym 2023 roku. Czy spadnie śnieg? Jasnowidz Gabriel nie ma dobrych wieści

26.01.2023 11:38

Czy zima do nas wróci? Przepowiednia jasnowidza Gabriela na nadchodzący miesiąc może przerażać. Zmiany klimatyczne dadzą nam się bowiem we znaki.

Zima 2023
fot. EastNews

Styczeń w 2023 roku był jednym z najcieplejszych w historii. Choć synoptycy zapowiadali nadejście mrozów i opady śniegu, nie przeżyliśmy zbyt wielu zimowych dni. Niejedna osoba miała wrażenie, że nadeszła wiosna. Kwitnące krzewy wyglądały pięknie, ale widok prowadził do przerażających wniosków. Globalne ocieplenie się nasila, a my niedługo to odczujemy. Pogoda w lutym może nas zaskoczyć. Przepowiednia jasnowidza Gabriela nie pozostawia wątpliwości - mamy powody do zmartwień.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Przepowiednia na 2023 rok: zmiany klimatu, powodzie i susze, ekstremalne zjawiska pogodowe

Nostradamus wieszczył, że w 2023 roku czekają nas kataklizmy i katastrofy naturalne. Czy profeta miał rację? Wielu z nas traktuje przepowiednie jasnowidzów z przymrużeniem oka, ale te, które dotyczą zmian klimatu, każdego roku się spełniają. Susze i powodzie mogą stać się naszą codziennością. To samo tyczy się ekstremalnych zjawisk pogodowych.

Jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem ZET przekazał niedawno swoją wizję na nadchodzący rok. Jego zdaniem możemy spodziewać się najgorszego.

Wystąpią ulewne deszcze, które zaleją miasta. Właśnie wtedy uświadomimy sobie, że zmian klimatu nie da się już powstrzymać. Społeczeństwo będzie przerażone, jednak politycy zbagatelizują tę kwestię - powiedział jasnowidz.

Przepowiednia Gabriela wprawia w przerażenie, bowiem wskazuje wyraźnie, że ekstremalne zjawiska pogodowe dostarczą nam poważnych zmartwień.

Będziemy zszokowani. Nagle zaczniemy się obawiać, że możemy wszystko stracić. Właściciele domów powinni pomyśleć o ubezpieczeniu, bo w marcu przestaną spać spokojnie - stwierdził wizjoner.

Pogoda w lutym 2023 roku. Jasnowidz Gabriel nie ma dobrych wieści

Zapytaliśmy jasnowidza Gabriela o to, jaką przepowiednię ma na luty 2023 roku. Czy pogoda się zmieni, a zima do nas wróci? Wielu z nas zastanawia się, czy spadnie jeszcze trochę śniegu. Jak twierdzi wizjoner, szanse na to są niewielkie. Za każdym razem, kiedy się pojawi, niemal natychmiast się rozpuści. Drogi będą śliskie, więc kierowcy muszą zachować czujność. My sami też wiele razy się poślizgniemy. Jednak wcale nie to okaże się dla nas najgorsze.

Wyobrażam sobie luty jako miesiąc, w którym czekają nas temperatury na plusie. Przyroda zwariuje - to widać zresztą już teraz. Mamy większe szanse na ulewne deszcze niż na śnieg. Osoby, które obawiają się zmian klimatu, poczują silne zaniepokojenie. Nie ukrywam jednak, że sam najbardziej boję się tego, czego przyjdzie nam doświadczyć latem. Upały będą dla nas bezlitosne - powiedział jasnowidz.
loader

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?