Zamknij

Niemiecki jasnowidz straszy III wojną światową: "Pas śmierci od morza do morza"

21.11.2022 09:38

Alois Irlmaier zostawił po sobie niezwykle szczegółową przepowiednię dotyczącą wojny w XXI wieku. Nie jest wykluczone, że spełni się ona w 2023 roku.

Alois Irmaier
fot. youtube.com

W 2022 roku zagrożenie wybuchu III wojny światowej wydawało się realne jak nigdy dotąd. Trwa poszukiwanie przepowiedni, które dotyczą czekających nas niebezpieczeństw. Wielu ludzi uważa, że dawni prorocy przekazali wizje mające sprawdzić się w niedalekiej przyszłości. Czy Alois Irlmaier był jednym z nich?

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Alois Irlmaier - przepowiednia od III wojnie światowej

Irlmaier był jednym z najsłynniejszych jasnowidzów w Europie. Jak podaje kobieta.interia.pl, objawił swoje nadprzyrodzone zdolności po I wojnie światowej, w której wziął udział jako żołnierz. Mogło za to odpowiadać doświadczenie walk na froncie, bo mężczyzna spędził ponad 3 dni w okopie zasypanym po wybuchu. Źródła donoszą, że przeżył wówczas śmierć kliniczną. Kilka lat później, gdy zakończyła się II wojna światowa, Alois Irlmaier był już znanym jasnowidzem. Pomógł wielu ludziom w odnalezieniu bliskich, a także przepowiedział im przyszłość.

Nie wszyscy wierzyli jednak w jego umiejętności. Z czasem mężczyzna stanął przed sądem, gdzie odpowiadał na zarzut oszustwa. Szczegóły rozprawy nie są znane. Wiadomo jedynie, że Alois zdradził w rozmowie z sędzią poufne informacje na temat swojego życia prywatnego. Został oczyszczony z zarzutów, a następnie ogłoszono oficjalnie, że jest jasnowidzem.

Choć przeżył dwie wojny, miał podobno radosny charakter. Gdy przewidział datę własnej śmierci, stwierdził dobrodusznie, że wcale się jej nie obawia. Słowa, które wtedy wypowiedział, mogą jednak mrozić krew w żyłach:

Cieszę się, że wkrótce umrę, bo nie będę musiał uczestniczyć w tym, co widziałem - wyznał mężczyzna.

Niemiecki jasnowidz straszy III wojną światową: "Pas śmierci od morza do morza"

Alois był przekonany, że III wojna światowa będzie najbardziej krwawym konfliktem w dziejach. Nadejdzie zupełnie niespodziewanie, po urodzajnym lecie i łagodnej zimie, w czasach pokoju. Ludzie stracą czujność, przyzwyczajeni do dobrobytu. Właśnie wtedy rozpocznie się nowa wojna - taka, w której zostaną wykorzystane nieznane dotąd narzędzia broni. Wybuchnie na Bliskim Wschodzie i błyskawicznie się rozprzestrzeni.

Na terenie Europy dojdzie do zabójstwa lidera politycznego. Francja, Włochy i Niemcy będą okupowane. Najstraszniejsza wizja Irlmaiera mówi jednak o katastrofie naturalnej. Samoloty mają zrzucić tajemniczy żółty pył pomiędzy Morzem Czarnym a Północnym:

Wówczas powstanie szeroki jak pół Bawarii pas śmierci, od morza do morza. Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe - każde drzewo, krzak, trawa, całe pogłowie bydła, wszystko uschnie i sczernieje. Śmierć spowodowana przez pył będzie wszechobecna, dużo ludzi umrze. Po siedemdziesięciu dwóch godzinach wszystko się skończy, ale powtarzam: nie wychodźcie z domu, palcie tylko świece i módlcie się. Tamtej nocy zginie więcej ludzi niż w dwóch pierwszych wojnach światowych - zapowiadał jasnowidz.

Obawiacie się czegoś takiego?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?