Zamknij

Kto wygra wybory w Polsce? Jasnowidz zdradził przyszłość w rozmowie z Radiem ZET

11.01.2023 11:33

Przepowiednia jasnowidza Gabriela na 2023 rok daje do myślenia. Jedno z najważniejszych wydarzeń politycznych - wybory parlamentarne - może nam przynieść spore zaskoczenie. Dla wielu osób okaże się ono rozczarowaniem.

Jarosław Kaczyński
fot. East News

Wybory w 2023 roku z całą pewnością wzbudzą dużo emocji. Po raz pierwszy od lat pojawi się szansa na to, by odsunąć PiS od władzy, a opozycja będzie starała się to wykorzystać. Czy jednak zdobędzie w Polsce wystarczająco silną pozycję, by pokonać rządzącą partię? Zapytaliśmy jasnowidza Gabriela o to, co się wydarzy.

Zobacz także: Jasnowidz Gabriel nie ma dobrych wieści na nowy rok. "Wszyscy zachorują"

Kto wygra wybory w Polsce? Jasnowidz zdradził przyszłość w rozmowie z Radiem ZET

Jak wskazują przepowiednie na 2023 rok, wybory parlamentarne i poprzedzające je tygodnie wywołają duży niepokój. Według jasnowidzki Aidy czeka nas ostra walka, podczas której niektórzy politycy niejeden raz spróbują przekroczyć zasady. Ich zachowanie będzie nieuczciwe. Pojawią się też wzajemne ataki, a także działanie przeciwko sobie w tajemnicy.

Wizjoner Gabriel ostrzegał niedawno przed tym, że pewne informacje pozostaną ukryte i nie przedostaną się do opinii publicznej. Chociaż będzie trwała medialna walka, okaże się ona bardzo nierówna. Wszystko wskazuje na to, że wolność słowa w Polsce jest teraz zagrożona, a my przekonamy się o tym właśnie podczas wyborów.

Ludzie znowu zaczną wychodzić na ulice. Widzę ogromne protesty. Wielu mieszkańców kraju nie będzie jednak zdawało sobie sprawy z tego, co się naprawdę dzieje - powiedział jasnowidz.

Kto wygra wybory w Polsce? Ta kwestia jeszcze się nie zdecydowała. Wiosną 2023 roku pojawi się bowiem postać silnego lidera, który wpłynie na świadomość Polaków. Może to być Jarosław Kaczyński lub jego przeciwnik. Jedno jest pewne - uda mu się przekonać do siebie większość głosujących.

Nie powinniśmy sugerować się jedynie wynikami sondaży. Wybory w tym roku wygra partia, która ma najbardziej charyzmatycznego przywódcę. On wie, jak zahipnotyzować społeczeństwo - dodał Gabriel.

Przepowiednia dla Polski na 2023 rok - wybory parlamentarne

Polska w 2023 roku będzie musiała zmierzyć się z wieloma problemami. Szalejąca inflacja, kryzys, drożyzna, obawy przed nadejściem nowej pandemii - to tylko niektóre z nich. Wiele się wydarzy, zanim mieszkańcy naszego kraju udadzą się do urn.

Co jednak wydaje się niepokojące, według Gabriela spora część głosujących nie będzie się wcale kierować zdrowym rozsądkiem. Zamiast oceniać działania polityków i ich program na kolejne lata, skoncentrują się na propagandzie. Żywiołowe wystąpienia w telewizji, dopracowany wizerunek i siła charakteru - właśnie tego będą teraz oczekiwali.

Mało kto będzie się zastanawiał nad konsekwencjami swojego głosu. Mam też obawę, że wcale nie będziemy głosować "za", tylko "przeciw". Zostaniemy marionetkami w czyjejś prywatnej wojnie - zdradził jasnowidz.

Co o tym sądzicie?

loader

Zobacz także:  Kiedy nastąpi koniec wojny w Ukrainie? Jasnowidzka Aida nie ma dobrych wieści

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?