Kiedy nastąpi koniec wojny w Ukrainie? Jasnowidzka Aida nie ma dobrych wieści

09.01.2023 09:23

Przepowiednia Aidy na 2023 rok nie napawa optymizmem. Wizjonerka, która przewidziała atak Rosji na Ukrainę, spodziewa się długiego trwania konfliktu.

instagram.com/aida_kosojan_przybysz_official
fot. instagram.com

Obawa przed wystąpieniem III wojny światowej narasta od miesięcy. Świadczy o tym treść przepowiedni, które w ostatnim czasie interpretowano. Niejeden jasnowidz zapowiadał bowiem kolejną walkę wielu państw po zakończeniu konfliktu z lat 1939-1945. Przez cały miniony rok często powracano do tych wizji i sprawdzano, czy mają one jakieś powiązania z sytuacją w Ukrainie.

Chociaż nie odnaleziono dotąd przepowiedni wskazującej na to, że grozi nam III wojna światowa, wciąż z niepokojem obserwujemy doniesienia na temat tego, co dzieje się za wschodnią granicą. Polacy zdają sobie sprawę z tego, że są to wydarzenia mające silny wpływ na ich życie codziennie. Inflacja, kryzys, drożyzna i niepokój o jutro - te kwestie zdominowały nasze myślenie w 2022 roku. Nic więc dziwnego, że wyczekujemy informacji na temat zakończenia wojny wywołanej przez Rosję. Czy stanie się to w ciągu kilku najbliższych miesięcy? Wypowiedź Aidy Kosojan-Przybysz daje negatywną odpowiedź na to pytanie.

Zobacz także: Jasnowidz Gabriel nie ma dobrych wieści na nowy rok. "Wszyscy zachorują"

Przepowiednia Aidy na 2023 rok

Jasnowidzka zyskała w Polsce popularność po tym, jak przewidziała nadejście pandemii. Przez 2020 rokiem ogłosiła, że będzie to Rok Maski. Kilkanaście miesięcy temu mówiła natomiast o Roku Korytarza, co wywołuje dziś skojarzenie z korytarzami humanitarnymi dla ludności cywilnej w Ukrainie.

Jej wizja na 2023 rok ma optymistyczny wydźwięk - nazwała go bowiem Rokiem Klucza. Może okazać się dla wielu z nas bardzo dobrym okresem, w którym rozwiążemy swoje życiowe problemy i wątpliwości. Aida przekazała swoją wizję w programie Magdy Mołek "W moim stylu":

Klucz to dla mnie bardzo mocny symbol, bo kluczami otwieramy lub zamykamy drzwi - drzwi swojego serca, swojej duszy, nowych domów. Drzwi zawsze prowadzą nas w kierunku albo znanym nam już wcześniej, albo nowym - powiedziała.

Kiedy nastąpi koniec wojny w Ukrainie? Jasnowidzka Aida nie ma dobrych wieści

Wizjonerka nie uważa jednak, by Rok Klucza przyniósł nam zakończenie wojny. Jej zdaniem konflikt może potrwać jeszcze długo:

Jeżeli chodzi o sytuację w Ukrainie, to ja jeszcze tego klucza nie widzę. Wydaje mi się, że na razie ten klucz jest wyszarpywany z jednych rąk do drugich i nie widać drzwi, w które warto wejść, i które warto za sobą zamknąć - stwierdziła jasnowidzka.

Można żywić obawę, że wojna potrwa przez wiele kolejnych miesięcy. I chociaż wizjonerka nie dała w żaden sposób do zrozumienia, by miała ona stanowić bezpośrednie zagrożenie dla Polaków, nietrudno się domyślić, jak wiele bolesnych doświadczeń nam przyniesie. Już teraz na wiele sposobów odczuwamy jej skutki.

Zobacz także:  Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?