Zamknij

Jasnowidzka Aida zdradziła, co zdarzy się w polityce w 2023 roku. "Walka będzie ostra"

01.12.2022 08:31

Aida Kosojan-Przybysz przekazała swoją wizję na 2023 rok. Jej przepowiednia daje do myślenia.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. instagram.com

Przepowiednia jasnowidzki Aidy na 2023 rok może zmartwić. Według wizjonerki czeka nas wiele kłopotów. Będziemy musieli oszczędzać, a politycy zaczną ze sobą walczyć na naszych oczach.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Jasnowidzka Aida zdradziła, co zdarzy się w polityce w 2023 roku. "Walka będzie ostra"

Aida Kosojan-Przybysz zyskała popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom na kolejne lata. Kobieta posiada niezwykły dar, który pozwala jej zobaczyć, czego będą dotyczyły najważniejsze wydarzenia w nadchodzącym czasie. Przed nadejściem 2020 roku twierdziła, że zostanie on Rokiem Maski, choć nikt jeszcze nie wiedział o początkach pandemii. Przewidziała też zdarzenia z 2021 roku i wybuch wojny w 2022 roku.

Wizjonerka w ostatnich dniach przekazała pierwsze informacje na temat 2023 roku. W rozmowie z Odetą Moro odpowiedziała na pytanie dotyczące polityki w Polsce. Jej zdaniem powinniśmy zachować czujność - wybory wywołają wiele emocji.

Walka będzie ostra. Czasami jest tak, że człowiek przekracza zasady, próbując wygrać. Ile razy bywa tak, że ktoś kogoś popchnie celowo, żeby dobiec jako pierwszy. Moim zdaniem nie ma opcji, żeby ktoś nie złamał zasady. Rok 2023 zaczyna się dla każdego, niezależnie od tego, kto do jakiej partii należy, zaczyna się od białej, czystej kartki - stwierdziła jasnowidzka.

Aida Kosojan-Przybysz zapowiada problemy na 2023 rok

Jak twierdzi Aida, poważnym problemem w 2023 roku okażą się kwestie ekonomiczne. Czeka nas drożyzna, więc będziemy zmuszeni do oszczędzania. Wielu z nas przypomni sobie, jak samodzielnie piec chleb i robić przetwory. Musimy docenić wszystko, co posiadamy. W przeciwnym wypadku sporo stracimy.

Do tej pory ludzie bawili się pieniędzmi, teraz pieniądze bawią się ludźmi. Giełda może nas zaskoczyć, ceny również - dodała Aida.

Obawiacie się 2023 roku?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?