Zamknij

Jasnowidzka Aida przekazała wizję na grudzień 2022 roku. Zdradziła, co nas czeka

30.11.2022 09:29

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się wskazówką na nadchodzące dni. Jej słowa dają do myślenia.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. instagram.com

Aida jest jasnowidzką, która zyskała popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom na 2020, 2021 i 2022 rok. Kobieta jest obdarzona niezwykłym zmysłem pozwalającym na sprawdzenie, jakie kwestie staną się dla nas szczególnie ważne w nadchodzącej przyszłości.

W ramach kursu "Potęga obfitości" i innych warsztatów rozwojowych uczy, jak stosować tę wiedzę w praktyce. Na swoim instagramowym profilu przekazuje natomiast rady, dzięki którym możemy zwiększyć swoje szanse na zdobycie szczęścia. Jej najnowsza wypowiedź skłania do refleksji. Wszystko wskazuje na to, że w grudniu 2022 roku będziemy musieli nawiązać relację ze swoim wewnętrznym dzieckiem.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Jasnowidzka Aida przekazała wizję na grudzień 2022 roku. Zdradziła, co nas czeka

Wizjonerka często zwraca uwagę na to, co stanowi dla nas największą przeszkodę w spełnianiu pragnień. Wiosną i latem wyjaśniała, jak możemy poradzić sobie z toksycznymi osobami w naszym życiu, a także co zrobić, by pokonać lęk paraliżujący przed działaniem. W ostatnim czasie coraz częściej porusza jednak inną kwestię. Mocne słowa jasnowidzki pozwalają odkryć, co jej zdaniem będzie teraz najistotniejsze.

Zdaniem Aidy każdy dorosły człowiek nieświadomie powraca myślami do swojego dzieciństwa i odczuwa emocje zapamiętane w okresie dorastania. Wszyscy mamy w sobie beztroskie dziecko, które kiedyś zostało zranione bądź odrzucone. Od tamtej pory radość życia zmieniła się w nieufność, podejrzliwość i smutek. Według jasnowidzki w nadchodzącym czasie będziemy mogli pozbyć się tych uczuć.

Zabierz w jutro siebie ufającego sobie i wierzącego w siebie, jak kiedyś, kiedy marzyłeś, by zostać pilotem, kosmonautą, lekarzem, weterynarzem. Zabierz siebie pełnego nadziei, cieszącego się z małych radości. Ilu z nas do tej pory czuje swoje skrzydła, a ilu osobom one zostały wyrwane, złamane? - napisała.

Rada Aidy na grudzień 2022 roku

Aida uważa, że każdy z nas potrafi samodzielnie uzdrowić swoją psychikę. Jest pewien sposób na to, by nasze wewnętrzne dziecko mogło poczuć się lepiej. Wystarczy, że zrobimy tę jedną rzecz, a staniemy się silniejsi:

Co nas odbudowuje? Higiena duszy: odpuszczanie, wybaczenie. Budowanie jutra na świeżych, mocnych fundamentach miłości do siebie i życia - twierdzi wizjonerka.

Wybaczenie pozwala nam pożegnać się z żalem, który czujemy do innych ludzi. Jeśli się go pozbędziemy, przestanie nam ciążyć i ograniczać nasze działania. Przestaniemy rozpamiętywać swoją przeszłość, a zamiast tego skupimy się na tym, co dopiero przed nami. Aby nie popełnić tych samych błędów, musimy się nauczyć kochać samych siebie. Wtedy o wiele łatwiej będzie nam stawiać innym granice.

Zamierzacie zastosować się do tej wskazówki?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?