Jasnowidzka Aida pokazała niesamowite nagranie. Opis daje do myślenia

01.02.2023 09:16

Aida Kosojan-Przybysz zwróciła się do Polaków z prostym, ale bardzo mocnym przekazem. Możemy pożałować, jeśli nie weźmiemy sobie jej słów do serca.

instagram.com/aida_kosojan_przybysz_official
fot. instagram.com

Aida to najsłynniejsza jasnowidzka w Polsce. Zdobyła popularność dzięki przepowiedniom, które zawsze się sprawdzały. Przewidziała m.in. pandemię koronawirusa i wojnę w Ukrainie. Jest ceniona za swoje intuicyjne zdolności, a także ogromną wiedzę z zakresu psychologii i rozwoju duchowego. Na co dzień łączy ze sobą te umiejętności - publikuje wskazówki na temat tego, jakie energie będą dominowały w nadchodzącym czasie i doradza, w jaki sposób powinniśmy postąpić.

Co będzie dla nas najważniejsze na początku 2023 roku? Warto zwrócić uwagę na przekaz jasnowidzki.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Przepowiednia Aidy na 2023 rok

Aida Kosojan-Przybysz kilka tygodni temu przekazała swoją wizję na 2023 rok. Jej zdaniem będzie on Rokiem Klucza i przyniesie rozwiązanie dla wielu naszych problemów. Niejedna osoba właśnie teraz odkryje, co od zawsze było jej pisane. Mamy też szansę raz na zawsze pożegnać się z trudnościami, które zatrzymywały nas na życiowej drodze, i wreszcie trafić do swojego miejsca - tam, gdzie będziemy szczęśliwi.

Aby tak się jednak stało, powinniśmy wyeliminować pewne kwestie. Aida zdradziła niedawno, co stanowi największą przeszkodę na drodze do spełnienia. To nasze własne wybory - marnowanie czasu na smutki albo oddawanie innym kontroli nad własnym życiem. Zdaniem jasnowidzki musimy unikać toksycznych relacji, bo mogą mieć teraz ogromny wpływ na nasze samopoczucie.

Jeśli chcemy zdobyć klucz do swojego szczęścia, musimy skorzystać z popularnej metody - prawa przyciągania. Im częściej odczuwamy wdzięczność za dobre rzeczy, jakie nas spotykają, tym więcej ich doświadczymy.

Jasnowidzka Aida pokazała niesamowite nagranie. Opis daje do myślenia

Jasnowidzka przebywa obecnie nad Bałtykiem. Podczas spaceru po sopockiej plaży miała okazję ujrzeć niezwykłe zjawisko - teczę wpadającą prosto do morza. Postanowiła to uwiecznić i podzielić się nagraniem na swoim instagramowym profilu. Opatrzyła je znaczącym opisem:

Są chwile, kiedy piękno jest tak blisko.

Jako specjalistka od rozwoju osobistego Aida stara się jak najczęściej przypominać, że to od nas samych zależy, jak często będziemy zachwycać się światem wokół siebie i odczuwać radość ze swoich doświadczeń. Warto zadać sobie pytanie, czy umiemy docenić to, co mamy. Jeśli tak nie jest, możemy mieć spore trudności ze znalezieniem szczęścia.

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?