Zamknij

Jasnowidzka Aida ma zaskakującą radę na 2023 rok. To będzie dla nas teraz szczególnie ważne

07.12.2022 09:20

Aida Kosojan-Przybysz podpowiedziała, co możemy dla siebie zrobić przed nadejściem 2023 roku, by dobrze go rozpocząć. Jej wskazówka dotyczy także następnych kilkunastu miesięcy.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. instagram.com

Przepowiednia Aidy na 2023 rok jest jedną z najbardziej wyczekiwanych wizji. Choć jasnowidzka nie powiedziała jeszcze, co konkretnie się wydarzy, jej rady dotyczące zbliżającego się okresu zwracają powszechną uwagę. Przekazała właśnie informację na temat tego, co może pomóc nam w znalezieniu szczęścia. Jak się okazuje, wystarczy wprowadzić jedną zmianę do swojej codzienności, by poczuć się o wiele lepiej niż dotychczas.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Jasnowidzka Aida ma zaskakującą radę na 2023 rok. To będzie dla nas teraz szczególnie ważne

Według Aidy Kosojan-Przybysz każdy z nas jest osobiście odpowiedzialny za to, by zadbać o swoje samopoczucie. Jej zdaniem możemy wprowadzić magię do swojego życia, a także świadomie decydować o tym, co będzie w nim najbardziej istotne. Naszych myśli nie wybiera przecież nikt poza nami. Wizjonerka podkreśla więc, by w grudniu skoncentrować się na sobie i podjąć ważne decyzje na przyszłość.

W grudniu mamy 31 dni na popatrzenie w lustro, na porozmawianie ze sobą, na posegregowanie własnych emocji, na to, by poczuć lekkość wchodząc w nowy rok. Ja zaczynam dzisiaj i wam radzę zrobić to samo: mieć takie dni rozmawiania ze sobą na różne tematy. Włącznie z tym, żeby posprzątać cały dom przed wejściem w nowy rok. Stoimy tak naprawdę w otwartych drzwiach - powiedziała Aida.

Jak twierdzi jasnowidzka, w grudniu musimy zrobić dwie rzeczy: planować i wspominać. Nasze zadanie to odkryć, co jest dla nas najbardziej niewygodne - musimy zostawić to za sobą.

But, który ciśnie, musimy zdjąć. Jeśli but jest za duży, to nie twój. Musisz zastanowić się, w jakich butach twoje stopy czują się najprzyjemniej, najbezpieczniej, bo przed nami droga, którą jest życie. Przez życie trzeba iść komfortowo - doradziła.

Aida Kosojan-Przybysz radzi, co zrobić przed nadejściem 2023 roku

Według Aidy jest coś, co może nam w najbliższym czasie pomóc w prowadzeniu ważnych obserwacji dotyczących swojego życia. Jest to twórcze działanie. Wizjonerka zaleca przede wszystkim pisanie - dziennika, listów, opowieści.

Zdradzę wam, że przyszły rok kocha słowo pisane. To ono zostaje na lata. Człowiek może słyszeć cię w biegu, a pisane słowo zostaje - stwierdziła.

W nadchodzącym czasie warto skorzystać z tej rady. Pomoże bowiem popracować nad trudnymi emocjami z ostatnich miesięcy i się od nich uwolnić, a także ułożyć sobie plan na przyszłość. Zamierzacie spróbować?

Zobacz także:  Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?