Przepowiednia wróżki Ines mrozi krew w żyłach. Inflacja i kryzys: "Wszystko podrożeje"

27.01.2023 09:28

Co dalej z inflacją? Przepowiednia z kart tarota na nadchodzący tydzień nie napawa optymizmem.

Horoskop tygodniowy - wróżba z kart tarota. Tarocistka Ines: "Wszystko podrożeje"
fot. Shutterstock

Wróżka Ines przekazała rozkład kart tarota na najbliższe dni. Jej zdaniem powinniśmy się teraz wstrzymać z wydawaniem pieniędzy.

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś kłamie? Wróżba tarota online

Przepowiednia wróżki Ines mrozi krew w żyłach. Inflacja, kryzys, drożyzna

Drożyzna w sklepach od wielu miesięcy doprowadza Polaków do białej gorączki. Obawiamy się o swoją przyszłość, a inflacja coraz częściej spędza nam sen z powiek. Ci, którzy mają kredyt albo byli niedawno zmuszeni do wzięcia pożyczki, z niepokojem wypatrują zapowiedzi na temat przyszłości. Co czeka nas w ostatnich dniach stycznia i na początku lutego? Tarot daje sporo powodów do zmartwień.

Karty na nadchodzący tydzień to 4 Denarów, 7 Kielichów i 5 Denarów. Wskazują one na wzrastające poczucie niepewności i zagubienia. Będziemy szukać sposobów na poprawę swojej sytuacji finansowej, ale nasze pomysły mogą przynieść skutek odwrotny do zamierzonego.

Wróżka Ines wskazuje, by w najbliższym czasie powstrzymać się przed wykonywaniem nerwowych ruchów. Lepiej spokojnie przeczekać ten okres. Nie jest to dobry moment na zaciąganie pożyczek czy dyskusje z szefem na temat podwyżki. Wszelkie działania tego typu pogorszą naszą sytuację.

Horoskop tygodniowy - wróżba z kart tarota. Tarocistka Ines: "Wszystko podrożeje"

Jeśli chcemy w nadchodzącym czasie zaplanować wydatki na 2023 rok, powinniśmy wziąć pod uwagę szalejącą inflację. Według wróżki Ines ceny mogą nagle skoczyć, a my zupełnie nie będziemy na to przygotowani.

Wszystko podrożeje. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy teraz rzucać się na zakupy i robić zapasy. Karta 4 Denarów to odradza. Lepiej odkładać pieniądze - to da nam poczucie bezpieczeństwa - twierdzi wróżka.

Jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem ZET dawał niedawno do zrozumienia, że prawdziwe problemy zaczną się dopiero w drugiej połowie roku. Ceny paliw mogą nas wtedy przyprawić o zawrót głowy. Dobrze więc pamiętać o tym, by mieć odłożone pieniądze na czarną godzinę.

loader

Zobacz także:  Sprawdź, czy partner jest ci wierny. Teraz możesz odkryć zdradę w kilka sekund

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?