Czy stracimy w Polsce wolność słowa? Jasnowidz gorzko o przyszłości w 2023 roku

10.01.2023 09:33

Przepowiednia jasnowidza Gabriela dla Polski na 2023 rok może nas zmartwić. Czy wybory okażą się zagrożeniem dla wolności słowa w naszym kraju?

Przepowiednie o Polsce w 2023 roku
fot. Shutterstock

Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla Radia ZET, aż 48,7 proc. badanych zdecydowanie zgadza się z twierdzeniem, że "polskie instytucje państwowe próbują ograniczyć wolność słowa w Polsce". Czy rzeczywiście jest ona zagrożona? Zapytaliśmy jasnowidza Gabriela, co wydarzy się w 2023 roku. Jego odpowiedź nie napawa optymizmem.

Zobacz także: Jasnowidz Gabriel nie ma dobrych wieści na nowy rok. "Wszyscy zachorują"

Czy stracimy w Polsce wolność słowa? Jasnowidz gorzko o przyszłości w 2023 roku

Wybory parlamentarne w 2023 roku to wyczekiwana data. Wielu z nas uważa, że Polacy odsuną wtedy PiS od władzy, co doprowadzi do zmian na lepsze. Według jasnowidza Gabriela nie ma jeszcze pewności w sprawie tego, czy tak się stanie. To wydarzenie może jednak doprowadzić do tego, że w kraju nastąpi powszechna dezinformacja.

Rozpocznie się medialna walka - i będzie się toczyła także o to, by niektóre informacje pozostały ukryte. Potrwa przez wiele miesięcy, a my będziemy obserwować to z przerażeniem. Nie ukrywam, że obawiam się o przyszłość mediów w Polsce - powiedział jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem ZET.

Jak twierdzi wizjoner, w 2023 roku wiele osób postanowi zorganizować protesty mające na celu wyrażenie sprzeciwu wobec panującej władzy. Wiadomości na ten temat będą jednak tuszowane, a jedna ze stacji telewizyjnych zacznie głosić nieprawdę.

Najsłynniejsza jasnowidzka w Polsce, Aida Kosojan-Przybysz, od dawna żywi przekonanie, że wybory w 2023 roku wywołają duży niepokój. Politycy mogą posunąć się daleko, by zawalczyć o władzę.

Walka będzie ostra. Czasami jest tak, że człowiek przekracza zasady, próbując wygrać. Ile razy bywa tak, że ktoś kogoś popchnie celowo, żeby dobiec jako pierwszy. Moim zdaniem nie ma opcji, żeby ktoś nie złamał zasady - stwierdziła.

Co czeka nas w 2023 roku? Wojna, inflacja, kryzys - przepowiednie

Jak wskazują przepowiednie na 2023 rok, wybory nie są jedynym problemem, o który powinniśmy się martwić. Od wielu miesięcy pojawiają się zapowiedzi na temat zwiększenia inflacji i wynikających z niej problemów. Według Aidy "pieniądz zacznie bawić się człowiekiem", przez co zaskoczą nas wysokie ceny. Polska tarocistka Anna Kempisty również mówiła niedawno o spadku wartości walut.

Nikt nie ma też dobrych wieści na temat sytuacji w Ukrainie. Konflikt ma potrwać jeszcze przez wiele miesięcy, co wywrze wpływ na nasze codzienne życie. Wojna w Polsce nie wybuchnie, ale przez cały rok ze zmartwieniem będziemy obserwować losy sąsiadów.

loader

Zobacz także:  Kiedy nastąpi koniec wojny w Ukrainie? Jasnowidzka Aida nie ma dobrych wieści

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?