Co dalej z inflacją? Polska tarocistka nie ma dobrych wieści. Może być jeszcze gorzej

16.12.2022 09:31

Wróżka Anna Kempisty zdradziła w rozmowie z fakt24.pl, co nas teraz czeka. Wszystko wskazuje na to, że koniec 2022 roku przysporzy nam wielu zmartwień.

Anna Kempisty
fot. instagram.com/Shutterstock

Wróżba tarota na grudzień 2022 roku nie wypadła pomyślnie. Sytuacja finansowa w Polsce wcale się nie poprawi. Lepiej więc uważać na wydatki i oszczędzać.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Co dalej z inflacją? Polska tarocistka nie ma dobrych wieści. Może być jeszcze gorzej

Anna Kempisty to polska tarocistka, która zyskała popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom dotyczącym biznesu. Układa karty tarota, by poznać przyszłość i udzielać rad na temat inwestycji i zarządzania finansami. Z jej wskazówek korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. W ostatnim czasie zaczęła przekazywać również informacje na temat znanych osobistości. Przepowiedziała przyszłość królowi Karolowi III, a także komentowała ważne wydarzenia w świecie show-biznesu.

Jej wypowiedzi na temat inflacji są najbardziej wyczekiwane - możemy się z nich dowiedzieć, na co powinniśmy się przygotować. Rozkład tarocistki na koniec grudnia 2022 roku nie napawa optymizmem. W sezonie świątecznym czeka nas wiele wydatków, a ceny cały czas będą rosły.

Inflacja do końca tego roku będzie problematyczna. Wiąże się z pogłębieniem w kierunku negatywnym - powiedziała wróżka.

Zdaniem Anny Kempisty nie powinniśmy liczyć na to, że przed końcem roku sytuacja zmieni się na lepsze. Tarocistka zapowiada pogłębienie inflacji o kilka procent, co może doprowadzić do pojawienia się nowych trendów ekonomicznych na świecie.

Inflacja w 2023 roku - co nas czeka w przyszłości?

Warto przypomnieć, że przepowiednie na 2023 rok również nie dają zbyt wiele nadziei na przyszłość. Jasnowidzka Aida zapowiedziała, że w nadchodzącym czasie problemy finansowe mogą utrudnić nam codzienne funkcjonowanie.

Do tej pory ludzie bawili się pieniędzmi, teraz pieniądze bawią się ludźmi. Giełda może nas zaskoczyć, ceny również - stwierdziła.

Obawiacie się tego?

Zobacz także:  Znany jasnowidz twierdzi, że celebrytki zawierają pakt z diabłem. Dlatego odchodzą od partnerów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?