Zamknij

Brazylijski Nostradamus zdradził, kto wygra Mundial. Zaskakująca przepowiednia

24.11.2022 11:18

Athos Salomé to słynny jasnowidz, zwany "brazylijskim Nostradamusem". Twierdzi, że wie, kto wygra mistrzostwa w Katarze.

Athos Salomé
fot. instagram.com

Mistrzostwa Świata w 2022 roku wzbudzają ogromne emocje. Fani piłki nożnej obstawiają wyniki meczów z wypiekami na twarzy. W oczekiwaniu na finałowe rozgrywki, które doprowadzą do ogłoszenia zwycięzcy, możemy śledzić zapowiedzi znawców i... proroków. Athos Salomé, brazylijski jasnowidz, zdradził niedawno w rozmowie z magazynem z „Daily Star Sport”, kto wygra Mundial.

Zobacz także: Przepowiednia jasnowidzki Aidy na 2023 rok. "Jedną rzecz mogę zdradzić"

Brazylijski Nostradamus zdradził, kto wygra Mundial. Zaskakująca przepowiednia

36-letni Athos miał w ubiegłych latach przewidzieć nadejście pandemii koronawirusa, śmierć królowej Elżbiety, a nawet przejęcie Twittera przez szefa SpaceX, miliardera Elona Muska. Najsłynniejszy jasnowidz w Brazylii cieszy się ogromnym zaufaniem społeczeństwa. Niedawno przeraził wiele osób swoimi słowami na temat III wojny światowej - mężczyzna uważa bowiem, że już się ona rozpoczęła.

Młody prorok został niedawno zapytany o swoje przeczucia związane z Mistrzostwami Świata w Katarze. Salomé przekazał szczegółową wizję na temat drużyn, które znajdą się w finale, a także o zwycięzcy konkursu. Dalsza treść jego przepowiedni może jednak niepokoić. Nie wiadomo bowiem, czy wszystkie mecze będą mogły się odbyć. Profeta wieszczy bowiem niebezpieczeństwo.

Athos Salomé przepowiedział, kto wygra mistrzostwa w Katarze

Brazylijski "Nostradamus" jest przekonany, że największe szanse na awans do finału mają Argentyna, Brazylia, Belgia, Francja i Anglia. Do finału mają wejść ostatecznie "kraj tanga" i "kraj Europy Środkowej" - Argentyna i Francja. Jeden z tych krajów zgarnie w tym roku puchar. Stanie się tak tylko pod warunkiem, że podczas mistrzostw nie wystąpi żadne zagrożenie. Salomé spodziewa się bowiem kolejnego ataku pandemii albo lotniczej katastrofy.

Módlmy się i miejmy nadzieję, żeby samoloty nie zaczęły spadać z nieba - powiedział.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Źródło: pomponik.pl.