Zamknij

Jasnowidzka przekazała radę na nadchodzące dni. "Nie jest łatwo"

17.11.2022 09:25

Najsłynniejsza jasnowidzka w Polsce podzieliła się wskazówką na drugą połowę listopada 2022 roku. Jej słowa skłaniają do zastanowienia.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. instagram.com/@aida_kosojan_przybysz_official

Przepowiednie i rady jasnowidzów często pomagają nam w codziennym życiu. Aida jest wizjonerką, która wykorzystuje swoją intuicję do tego, by wspierać ludzi w ich rozwoju duchowym. Jej najnowsza wskazówka na listopad 2022 roku zwraca uwagę na istotny problem. Pozwala sobie uświadomić, dlaczego wielu ludzi nie potrafi poczuć szczęścia.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Jasnowidzka przekazała radę na nadchodzące dni. "Nie jest łatwo"

Aida Kosojan-Przybysz od początku listopada koncentruje się na kwestiach związanych z samoświadomością. Według niej słowa, których używamy w myślach, mają ogromny wpływ na naszą sytuację. Twierdzi, że wystarczy zamienić "muszę" na "chcę", by poczuć ogromną zmianę w swoim samopoczuciu. Dzięki temu uczymy się myśleć o przyszłości z uśmiechem na twarzy.

Wizjonerka podjęła również kwestię interpretacji wspomnień. Podkreśliła, że bolesne doświadczenia są w naszym życiu wartościową lekcją i nie powinny wywoływać w nas strachu przed spełnianiem marzeń. Zamiast czuć żal, że musieliśmy się z czymś zmierzyć, powinniśmy za to podziękować. To przeżycie pozwoliło nam się czegoś nauczyć, więc stanowi wskazówkę na dalszą drogę.

Według Aidy wszyscy musimy uważać na toksycznych ludzi w swoim życiu i nie poddawać się ich negatywnemu wpływowi. To ważne, byśmy nigdy nie stracili wiary w siebie. Kiedy jesteśmy dla siebie dobrzy, mamy największą szansę na szczęście.

Nie jest łatwo być swoim najlepszym przyjacielem. Dzisiaj dzień spojrzenia sobie w oczy z akceptacją i miłością - stwierdziła Aida.

Aida Kosojan-Przybysz przekazała wizję na listopad 2022 roku

Wizjonerka w 2022 roku często podkreślała, że w życiu każdego człowieka najważniejsza jest jego relacja z samym sobą. Jeśli nie jest udana, przyciągamy do siebie złe wydarzenia i nawiązujemy relacje, które przysparzają nam bólu. Nawet niewielka zmiana nastawienia może jednak sprawić, że poczujemy się lepiej. Wystarczy porzucić codzienną gonitwę i choć na chwilę skupić się na własnych uczuciach.

Nie biegnij. Zatrzymaj się, by złapać oddech i mieć czas na przytulenie siebie, na wewnętrzną rozmowę ze sobą. Na wdzięczność, że jesteś, że siebie masz. Za co jesteś wdzięczny sobie? - napisała jasnowidzka.

Dlaczego jest to takie ważne? Według prawa przyciągania każdy z nas otrzymuje to, o czym najczęściej myśli. Kiedy stajemy się swoimi najlepszymi przyjaciółmi, ludzie odnoszą się do nas z szacunkiem i życzliwością. Nie musimy martwić się o to, jak zostaniemy przez nich potraktowani. To my wyznaczamy zasady relacji - druga strona instynktownie czuje, że nie ma prawa nas skrzywdzić. Z tego powodu warto dbać o siebie jak najczęściej. Inni zaczną wtedy odnosić się do nas o wiele lepiej niż dotychczas.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?