Zamknij

Źle komuś życzysz? Uważaj. Znana jasnowidzka ostrzega przez konsekwencjami

28.06.2022 09:29

Jasnowidzka Aida podzieliła się na swoim instagramowym profilu ważną refleksją. Z pewnością wielu osobom da ona do myślenia.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida przekazała swoją wizję na koniec czerwca 2022 roku. Poruszyła ważną kwestię - wypowiedziała się na temat znaczenia słów, których na co dzień używamy. Chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy, mają one ogromną moc.

Zobacz także: Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

Wizja Aidy na koniec czerwca 2022 roku

Według prawa przyciągania każdy z nas zaprasza do swojego życia dokładnie to, o czym myśli. Niezależnie od tego, czy snujemy wizje z nadzieją, że się one spełnią, czy wyobrażamy sobie coś, czego wolelibyśmy uniknąć, przyciągamy to do siebie. Wystarczy, że skoncentrujemy na tym swoją uwagę.

Na tej podstawie można wywnioskować, że słowa, których używamy, wywierają silny wpływ na nasze życie. Możemy sobie nimi zarówno pomóc, jak i zaszkodzić. Większość z nas używa ich jednak bez żadnego namysłu. Jak stwierdziła Aida, jest to duży błąd.

Słowo jest kluczem, który otwiera i zamyka drzwi w znane i nieznane. Zanim coś powiesz na głos, zastanów się - napisała.

Źle komuś życzysz? Uważaj. Jasnowidzka Aida ostrzega przez konsekwencjami

Wizjonerka zwróciła uwagę, że równie istotne są nasze słowa wypowiadane w czyimś kierunku. Największą moc mają życzenia, jakie komuś składamy. Powinniśmy zdawać sobie sprawę, że są one nośnikami energii, która może do nas wrócić. Przesyłanie dobrych myśli skutkuje tym, że pomagamy drugiej osobie, ale równocześnie buduje wokół nas tarczę ochronną. Ilekroć źle komuś życzymy, szkodzimy także i sobie.

Życzenia składane przez ciebie innemu człowiekowi mają moc. Dobra energia - tak samo, jak i zła - potrafi bumerangiem wrócić do nadawcy - zauważyła jasnowidzka.

Najlepiej więc życzyć innym tego, co uszczęśliwiłoby także nas samych. Zamierzacie zastosować się do tej rady?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?