Zamknij

Zatrważająca przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Europę czeka zagłada podczas III wojny światowej?

08.09.2022 12:16

Przepowiednie Nostradamusa na najbliższe lata mogą się niedługo spełnić na naszych oczach. Opublikowane w "Les Prophéties" zapowiedzi już teraz zaczynają się sprawdzać.

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok
fot. Shutterstock

Nostradamus to najsłynniejszy jasnowidz na świecie. Jego przepowiednie uważa się za prawdziwe - przewidział podobno rewolucję francuską, nadejście Hitlera i lądowanie człowieka na Księżycu. Co zawiera jego przepowiednia dotycząca 2023 roku? Słowa jasnowidza mrożą krew w żyłach.

Zobacz także: Przepowiednia Aidy na 2022 rok. Jasnowidzka ma zaskakującą radę dla ludzkości

Zatrważająca przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Europę czeka zagłada podczas III wojny światowej?

Francuski wizjoner kilkaset lat temu przekazał swoją przepowiednię na obecne czasy. Jest ona zatrważająca - wskazuje na to, że coś na Ziemi nieuchronnie ulegnie rozpadowi lub powstanie nowe zjawisko, które zagrozi życiu ludzkości.

Narastająca wrogość i wzajemna niechęć pośród ludzi mają sprowadzić na nas wielką katastrofę naturalną. Jeśli wybuchnie III wojna światowa, największym zagrożeniem stanie się broń biologiczna lub jądrowa. Może to doprowadzić do wyludnienia Europy albo nawet zagłady całego kontynentu.

Według Nostradamusa wyniszczające wojny doprowadzą do upadku wielkich mocarstw. Mogą to być USA, Chiny albo Rosja.

Święte świątynie czasu rzymskiego odrzucą fundamenty swego założenia - wieszczył profeta.

Po tych przerażających wydarzeniach pojawi się wybawiciel, który przegoni zło z tego świata. Zanim jednak to się stanie, ludzkość będzie musiała zapłacić za wszystkie popełnione błędy.

Przestroga Nostradamusa na 2022 rok

Słowa profety mogą przerażać, ale nie powinniśmy ich lekceważyć. Jego przepowiednia na 2022 rok się sprawdziła. Latem minęła Ziemię kometa C/2017 K2 (PanSTARRS), przybyła z Obłoku Oorta, czyli najdalszej i najzimniejszej przestrzeni Układu Słonecznego. Jest to granica jego grawitacyjnej dominacji w tej części kosmosu. Naukowcy nie wiedzą o niej zbyt wiele.

Kometa miała potężne rozmiary i zaskakująco długi warkocz. Astronomowie twierdzili, że zbliży się do naszej planety tylko raz i nigdy więcej już tu nie powróci. Widzieliśmy ją 14 lipca 2022 roku, ale niektóre dane do dziś pozostają niewiadomą. Wiele osób przypomniało więc sobie treść przepowiedni Nostradamusa:

W czasie, gdy walka i furia osiągną na Ziemi szczyt, ujrzymy na niebie kometę, która będzie początkiem zapowiadającym katastrofy, jakich nie znał świat.

Niektórzy podejrzewają, że PanSTARRS była zwiastunem zbliżającej się apokalipsy. Wy też się tego obawiacie?

Zobacz także: Polska jasnowidzka zadała ważne pytanie. Może ono odmienić twoje życie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?