Zamknij

Jak w tym roku będzie wyglądać zima i Boże Narodzenie? Nie mamy dla was dobrych wieści

22.10.2020 15:10
Zegarek i świeczka na łańcuchu choinkowym
fot. photovs/easyfotostock/Eastnews

Jak w tym roku będzie wyglądać zima? Wróżka Cesaria przewidziała prognozę na okres Bożego Narodzenia. 

Koronawirus, koronawirusem, ale zima w tym roku interesuje nas także pod względem pogodowym. Wszyscy, zwłaszcza w tak niepewnych czasach, marzymy bowiem o tym, żeby Boże Narodzenie było śnieżne. Okazuje się jednak, że podobnie jak w poprzednich latach, raczej nie mamy co na to liczyć. Wróżka Cesaria, która jest tarocistką, a jej przepowiednie wiele razy już się sprawdziły, postanowiła przepowiedzieć, co wydarzy się w okolicy tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. I okazuje się, że niestety nie ma dla nas dobrych wieści.

Zobacz także: Jessica Adams przewidziała koronawirusa i brexit. Teraz zdradza, co wydarzy się do końca roku!

Wróżka Cesaria przewiduje, jak będzie wyglądać zima i Boże Narodzenie!

Wróżka Cesaria wielokrotnie udowadniała, że jej przepowiednie się sprawdzają. Wśród nich była chociażby wygrana Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

Zobacz także

Teraz wróżka zobaczyła, co czeka nas zimą tego roku. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, jak według jej wizji będą wyglądały nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Zima w tym roku będzie krótka. Niestety w większości regionów naszego kraju Polacy spędzą święta Bożego Narodzenia bez śniegu. Ten pojawić się może jedynie w południowych krańcach kraju. Będziemy mogli cieszyć się tylko jedną, krótką falą lekkich mrozów, która pojawi się mniej więcej w połowie stycznia. Temperatury niewiele przekroczą -10 stopni Celsjusza. Zima będzie od nas odchodzić już na początku lutego - powiedziała. 

Wygląda zatem na to, że fani śnieżnych świąt nie będą mogli w tym roku się nimi nacieszyć. Mamy jednak nadzieję, że chociaż koronawirus nieco ustąpi i będziemy mogli cieszyć się świętowaniem w gronie najbliższych.

Zobacz także: Grupa krwi może zwiększać ryzyko zakażenia koronawirusem! Nowe badania nie zostawiają wątpliwości

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po ponad roku od tragedii.