Zamknij

Jak sobie powróżyć na pełnię Księżyca? Ten prosty rytuał zajmie ci tylko kilka sekund

20.10.2021 11:49

Pełnia Księżyca 20 października 2021 roku wystąpi na tle gwiazdozbioru Barana. Według astrologów możemy czuć się w tym czasie rozdrażnieni i obawiać się o swoją przyszłość. Warto jednak pamiętać, że czas pełni to dla nas szansa, by połączyć się ze swoją intuicją. Sami możemy wtedy odkryć, co nas czeka.

Księżyc
fot. Shutterstock

Wróżba na pełnię Księżyca nazywana jest tablicą księżycową. To prosty sposób, by uzyskać odpowiedź na ważne dla nas pytania. Zajmuje tylko kilka sekund, a dostarcza wielu cennych odpowiedzi. Zobacz, jak sobie powróżyć.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Wróżba na pełnię Księżyca - tablica księżycowa

Jak sobie powróżyć na pełnię Księżyca? To proste - potrzebujesz jedynie czystej kartki i czegoś do pisania. By móc wykonać wróżbę, umieść na papierze 12 cyfr. Możesz narysować tabelkę, w której wpiszesz je losowo, np. w jednym wierszu: 4 - 8 - 1 - 9, w drugim: 2 - 3 - 7 -6, a w trzecim: 5 - 10 - 12 - 11. Jeśli masz ochotę, umieść cyfry na powierzchni koła albo wpisz w figurę trójkąta. Kieruj się swoją intuicją. Jedyne, co jest istotne, to to, że cyfry powinny być nieuporządkowane.

Zapal świeczkę i włącz ulubioną muzykę albo usiądź w ciszy z zamkniętymi oczami. Skoncentruj się przez chwilę na interesującej cię sprawie. Jakie pytanie chcesz zadać? Możesz pytać o wszystko, o co tylko zechcesz. Następnie nie patrząc na kartkę upuść na nią ołówek lub długopis. Kiedy zobaczysz ślad obok danej cyfry, przeczytaj przypisaną do niej odpowiedź.

Wróżba na pełnię Księżyca - tak lub nie, wskazówki na przyszłość

Jeśli chcesz wykonać wróżbę z pytaniem "tak lub nie", zwróć uwagę, czy wypadła cyfra parzysta bądź nieparzysta. Te pierwsze odpowiadają twierdząco, a drugie zaprzeczają. Załóżmy więc, że twoje pytanie brzmiało: "Czy powinnam pogodzić się z X?". Na kartce widzisz ślad przy cyfrze 4 - tak, warto porozmawiać z tą osobą i dać jej drugą szansę.

Oto szczegółowe wskazówki przypisane poszczególnym cyfrom:

 1. Doskonale znasz odpowiedź na to pytanie. Twoja intuicja od dawna wie, co należy zrobić. Przestań popadać w zwątpienie i działaj.
 2. Zanim podejmiesz decyzję, uwzględnij punkt widzenia drugiej strony. Nie lekceważ jej uczuć.
 3. Twój obraz sytuacji jest niepełny. Poczekaj, aż dowiesz się więcej.
 4. Czy masz pewność, że ufasz odpowiedniej osobie? Warto zapytać o zdanie kogoś jeszcze.
 5. Kieruj się szlachetnymi pobudkami, a nie stanie się nic złego. Cokolwiek zamierzasz zrobić, miej dobre intencje.
 6. Bądź szczery, a wszystko potoczy się po twojej myśli.
 7. Nie działaj w pośpiechu. Im wolniej rozwija się sytuacja, tym większe są szanse na szczęśliwe zakończenie.
 8. Powinieneś skupić się na sobie, zamiast ciągle myśleć o innych.
 9. Jesteś wartościową osobą i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Nie pozwól sobie wmówić, że jest inaczej.
 10. Miłość puka do twoich drzwi. Otwórz swoje serce.
 11. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, nawet jeśli jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. Spójrz na świat bardziej optymistycznie.
 12. Przeznaczenie zdecyduje o tym, co się stanie. Nie masz wpływu na tę sytuację, więc przestań się niepokoić.

Wróżbę z tablicy księżycowej możemy wykonywać podczas dwóch faz Księżyca - nowiu i pełni. Nie wolno zadawać tego samego pytania po raz drugi. Aby mieć pewność, że wróżba będzie prawdziwa, przed jej wykonaniem warto przez chwilę pomedytować i wyciszyć umysł.

Zobacz także: Znaki zodiaku - czego nigdy nie wybaczają? Zobacz, jakich błędów unikać

loader