Zamknij

Ważne słowa jasnowidzki Aidy na sierpień 2022 roku. Mówi o Bramie Lwa

09.08.2022 11:50
Kobieta
fot. Shutterstock

O czym powinniśmy myśleć w pierwszych dniach sierpnia, by przeżyć ten miesiąc szczęśliwie? Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się ważną radą.

8 sierpnia miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń astrologicznych w tym roku. Pozostaniemy pod jego wpływem przez kilka następnych dni - wzmocni swoje działanie 11 sierpnia, gdy Wenus przejdzie do znaku Lwa. Jasnowidzka Aida przekazała swoją wizję związaną z tym zjawiskiem.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Ważne słowa jasnowidzki Aidy na sierpień 2022 roku

Data 8 sierpnia - 8.08. - ma wielkie znaczenie w astrologii. Dwie ósemki, które ją tworzą, nawiązują do znaku nieskończoności i nieustannej wymiany energii. Wypada wtedy zjawisko zwane Bramą Lwa. Według astrologów w tym czasie promienie słoneczne łączą się ze światłem innej gwiazdy - Syriusza. Nazywany jest on Słońcem duszy, a jego wpływ ma transformacyjną moc.

Horoskop na ten dzień wskazuje, że mamy wtedy szansę odmienić swoje życie. Wystarczy, że zrezygnujemy z negatywnego myślenia, spojrzymy w przyszłość z optymizmem i wiarą we własne możliwości. Jak się okazuje, 8 sierpnia ma też duże znaczenie dla jasnowidzów. Aida Kosojan-Przybysz wypowiedziała się na ten temat w swoim najnowszym wpisie na instagramowym profilu.

Według niej data 8 sierpnia jest wyjątkowa. Możemy wtedy wykorzystać prawo przyciągania z przekonaniem, że osiągniemy swój cel:

Dzisiaj dzień otwartej energii, która płynie od ciebie w świat i wraca z podwojoną siłą. Dwie ósemki to moc nieskończoności. Wymieniasz się spojrzeniami, słowami, emocjami, ciepłem i energią - napisała Aida.

Jasnowidzka podkreśliła w ten sposób, że warto brać odpowiedzialność za swoje działanie. Im bardziej będziemy świadomi tego, co wysyłamy w przestrzeń, tym łatwiej zapanujemy nad własnym życiem.

Brama Lwa w sierpniu 2022 roku - jak ją wykorzystać?

Jak twierdzi Aida, 8 sierpnia nasze słowa i myśli mają ogromną siłę. Czymkolwiek się wtedy podzielimy, otrzymamy z powrotem, więc warto przekazać innym dobro albo wybaczyć. Pomoże nam to w znalezieniu własnej drogi życiowej.

To dzień otwartej intuicji i widzenia więcej - w prostych gestach i słowach - stwierdziła Aida.

Chociaż ten dzień jest już za nami, warto na przyszłość zapamiętać, jakie jest znaczenie tej daty. Astrologowie twierdzą, że do 11 lipca, kiedy Wenus przejdzie do znaku ognistego Lwa, mamy jeszcze szansę spełnić swoje miłosne pragnienia, jeśli tylko wypowiemy życzenie.

Zamierzacie spróbować?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?