Zamknij

Ważne słowa jasnowidzki Aidy na lato 2022 roku. "To jest warunkiem do bycia szczęśliwym"

28.07.2022 09:28

Aida Kosojan-Przybysz przekazała nową wizję na najbliższy czas. Poruszyła w niej ważną kwestię związaną z duchowym rozwojem.

Zakochani
fot. Shutterstock

Aida to najsłynniejsza polska jasnowidzka i prowadząca kurs "Potęga obfitości". Na swoim instagramowym profilu dzieli się wskazówkami na temat codziennego życia. Udowadnia, że niewielkie zmiany mogą zwiększyć nasze szanse na zdobycie szczęścia. Niedawno odniosła się do tego tematu, nawiązując do kwestii relacji międzyludzkich.

Zobacz także: Nowa wizja jasnowidzki Aidy na lipiec 2022 roku. "Żyjemy w dwóch światach"

Ważne słowa jasnowidzki Aidy na lato 2022 roku. "To jest warunkiem do bycia szczęśliwym"

Często mówi się o tym, że osoba, która nie kocha siebie, nie będzie umiała pokochać nikogo. Według jasnowidzki Aidy są to prawdziwe słowa - dotyczą zarówno przyjaźni, jak i miłości. Jeśli nie jesteśmy w dobrym kontakcie ze sobą, czujemy się nieszczęśliwi. Przenosimy negatywne emocje do swoich relacji z innymi i nie jesteśmy w stanie się w nich odnaleźć.

Wizjonerka zwróciła uwagę na niezwykle istotną kwestię. W jej przekonaniu nie jesteśmy w stanie przyciągnąć do siebie szczerych i życzliwych osób, jeśli sami nie traktujemy siebie z szacunkiem. Zanim więc zbudujemy z kimkolwiek bliską więź, powinniśmy zastanowić się nad tym, czy sami potrafimy być dla siebie dobrzy.

Przyjaźń ze sobą jest warunkiem do bycia szczęśliwym. Tylko ona zaprosi do twojego życia prawdziwych przyjaciół - stwierdziła Aida.

Jasnowidzka uważa, że szczęście można zbudować jedynie w spokoju - wtedy, kiedy jesteśmy w stanie usłyszeć siebie i ze sobą porozmawiać. Wymaga to umiejętności skoncentrowania się na tym, co dzieje się tu i teraz.

Jasnowidzka Aida mówi o przyjaźni z samym sobą

Nawet jeśli od dłuższego czasu nie udało nam się poczuć ze sobą dobrze, według Aidy możemy to naprawić w każdym momencie. Wystarczy na powrót zwrócić uwagę na własne emocje i potrzeby. Nasza intuicja od razu podpowie, co jest dla nas najważniejsze.

Bądź swoim przyjacielem teraz, w tej chwili. Jeżeli cierpisz, pędź do siebie na sygnale - z miłością. Miłość do siebie to jasność umysłu, to antena nadająca program szczęścia - napisała Aida.

Rada jasnowidzki ma ogromne znaczenie także w odniesieniu do związków partnerskich. Kiedy znamy siebie i wiemy, jak chcemy być traktowani, umiemy prawidłowo ocenić zachowanie ukochanej osoby. Zyskujemy szansę, by sprawdzić, czy darzy nas szczerym uczuciem.

Zamierzacie posłuchać tej wskazówki?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!