Zamknij

Ważne słowa jasnowidzki Aidy na koniec czerwca 2022. "Strzały Amora latają w powietrzu"

27.06.2022 12:08
Zakochani
fot. Shutterstock

Aida Kosojan-Przybysz przekazała swoją kolejną wizję na ten miesiąc. Dla wielu osób to od dawna wyczekiwana wiadomość. W najbliższym czasie możemy się szczęśliwie zakochać.

Aida to najsłynniejsza polska jasnowidzka. Na swoim instagramowym profilu dzieli się wskazówkami na temat tego, jak powinniśmy postępować. Jej rady cieszą się ogromnym powodzeniem, bo często okazują się trafne, a na dodatek łatwo je zastosować w codziennym życiu.

Zobacz także: Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

Wizja Aidy na koniec czerwca 2022 roku

W swojej najnowszej wypowiedzi wizjonerka odniosła się do tego, że niedawno miała miejsce Noc Kupały - letnie przesilenie. Jak się okazuje, w jej rodzinie od dawna panuje przekonanie, że na początku lata każdy może mieć prorocze sny. Jest to dodatkowo czas, w którym dysponujemy silną intuicją, więc jesteśmy w stanie odbierać informacje z zewnątrz.

Nasze serce, dusza i ciało są odbiornikami energii - napisała Aida.

Jak twierdzi jasnowidzka, powinniśmy teraz obserwować siebie i swoje reakcje. Nasz wewnętrzny głos może nam podpowiadać, co wydarzy się w przyszłości.

Ważne słowa jasnowidzki Aidy: "Strzały Amora latają w powietrzu"

Według Aidy w nadchodzącym czasie każdy z nas powinien choć na chwilę zapomnieć o zdrowym rozsądku i oddać się marzeniom. To pomoże nam wsłuchać się w to, co naprawdę czujemy. Warto wysyłać w świat dobre myśli, a także wyrażać głośno swoje pragnienia. Jeśli będziemy mieli czyste intencje, mogą się one spełnić.

Jasnowidzka dodała, że najbliższe dni będą sprzyjać miłości. Mamy teraz szansę się do kogoś zbliżyć. 

Dzisiaj anioły są naszymi listonoszami, donoszą twoje myśli i słowa właściwym adresatom. Uwierz, że czas sprzyja i otwórz się na pozytywne wibracje, działaj. Strzały Amora latają w powietrzu. To jego i twój czas - napisała Aida.

Zamierzacie wziąć sobie te słowa do serca?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?