Zamknij

W najbliższym czasie powinniśmy uważać na słowa. Ważna rada słynnej jasnowidzki

10.03.2022 09:26

Jasnowidzka nazwała 9 marca 2022 roku Dniem Zamkniętych Ust. Jej wskazówka z całą pewnością przyda nam się na dłużej. Według Aidy powinniśmy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób rozmawiamy z innymi ludźmi.

Kobieta i mężczyzna
fot. Shutterstock

Aida zyskała w Polsce popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom. Kobieta jest obdarzona darem jasnowidzenia, który odziedziczyła po swoich przodkach. Doskonale wyczuwa nie tylko to, co wydarzy się w przyszłości, lecz także potrafi dobrze zrozumieć, jaka energia dominuje w świecie w czasie teraźniejszym. Jej rady są uważane za niezwykle cenne, dzięki czemu zgromadziła rzeszę oddanych zwolenników. W swojej najnowszej wypowiedzi poruszyła istotny problem.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

W najbliższym czasie powinniśmy uważać na słowa. Ważna rada słynnej jasnowidzki

Aida Kosojan-Przybysz jest zdecydowaną zwolenniczką okazywania innym dobroci i namawia do tego, by troszczyć się o relacje z ludźmi, którzy nas otaczają. Według niej powinniśmy kochać i szanować swoją rodzinę, okazywać miłość bliskim osobom i traktować obcych jak swoich przyjaciół - po to, by rzeczywiście się nimi stali.

Jasnowidzka podkreśla, że każdy z nas powinien pracować nad swoimi negatywnymi emocjami i starać się je zastąpić innymi. Uczy, jak poradzić sobie ze strachem, by znaleźć w sobie nadzieję. Jej przekaz dotyczy często zachowania otwartości na świat, pomimo obaw, jakie mogą nas ograniczać. Aida wierzy, że miłość zawsze wygrywa. Dzieli się swoimi doświadczeniami, by dostarczyć na to dowodów.

Co jednak ważne, wizjonerka wcale nie namawia do ignorowania zła wokół siebie. Najnowsza wskazówka, jaką opublikowała, dotyczy sposobu radzenia sobie z toksycznymi osobami w naszym życiu. Zawiera ważne słowa, które warto zapamiętać.

Aida Kosojan-Przybysz o toksycznych relacjach z ludźmi

W swojej wypowiedzi Aida dała wyraźnie do zrozumienia, że nie wszyscy ludzie zasługują na to, byśmy obdarzyli ich zaufaniem. Są sytuacje, w których o wiele lepiej zachować dla siebie to, co myślimy.

Postawę otwartości warto przyjmować wtedy, gdy nie musimy żywić obawy, że ktoś uzna ją za słabość i wykorzysta przeciwko nam. Jeśli więc czujemy, że w naszym otoczeniu znajduje się toksyczna osoba, nie powinniśmy za wszelką cenę próbować się z nią porozumieć. Czasem lepiej milczeć, by uniknąć nieprzyjemności.

Zanim coś powiesz zastanów się kilka razy. Miej świadomość przed kim otwierasz swoje serce, kogo obdarzasz zaufaniem. Nie opowiadaj o sobie zbyt dużo, karmiąc toksycznych ludzi informacjami o sobie. Nieprzemyślane słowa puszczone w świat mogą się obrócić przeciwko tobie - napisała Aida.

Weźmiecie sobie jej słowa do serca?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?