Zamknij

Używaj tych słów, a przyciągniesz szczęście. Podała je słynna jasnowidzka

17.05.2022 10:06
Kobieta
fot. Shutterstock

Jasnowidzka Aida przekazała swoją wizję na ostatni tydzień maja 2022 roku. Według niej to od nas samych zależy, jak przeżyjemy te dni.

Aida to najsłynniejsza polska jasnowidzka, która zyskała popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom. Prowadzi kurs "Potęga obfitości" i uczy na nim tajników rozwoju duchowego. Wyjaśnia, co należy zrobić, by przyciągnąć szczęście do swojego życia. Właśnie podzieliła się jedną z ważnych lekcji. Dotyczy ona tego, jakich słów powinniśmy używać na co dzień.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Używaj tych słów, a przyciągniesz szczęście. Podała je słynna jasnowidzka

Prawo przyciągania to popularna metoda, dzięki której możemy spełnić swoje pragnienia. Jej twórcy podkreślają, że nasze szczęście zależy od tego, w jaki sposób myślimy o sobie i tym, co nas spotyka. Jeśli wybieramy pesymistyczną perspektywę, w zamian dostajemy od Wszechświata więcej przykrych przeżyć. Jeśli jednak skupiamy się na optymistycznych wizjach, wokół nas pojawia się więcej radości.

To przekonanie opiera się na tym, że rzeczywistość "słyszy" to, o czym myślimy, a następnie dostarcza nam zwielokrotnioną wersję czegoś, co skupiało najwięcej naszej uwagi. Potęguje w nas uczucie smutku, radości, gniewu czy strachu. Dlatego jedną z najważniejszych zasad metody prawa przyciągania jest to, by unikać myślenia o tym, czego wolelibyśmy nie doświadczać. Nasze życzenia się nie spełnią, jeśli formułujemy je w słowach: "Nie chcę, żeby..." - mimo wszystko koncentrujemy się bowiem na konkretnej wizji i to właśnie ją przyciągamy do swojego życia.

Jeśli marzymy o tym, by mieć realny wpływ na swoją codzienność, powinniśmy świadomie dobierać słowa, z których na co dzień korzystamy. Najlepiej, aby mówiły one o naszej wewnętrznej mocy. Oto zestaw słów, jaki zasugerowała jasnowidzka Aida:

Chcę.
Mogę.
Czuję.
Będę.
Jestem.

Im częściej będziemy ich używać, tym wyraźniej zaczniemy podkreślać, że jesteśmy dla samych siebie ważni. Nie ignorujemy własnych potrzeb i emocji, pragniemy spełniać swoje pragnienia i wierzymy w przyszłość. Dzięki korzystaniu z tych słów na co dzień mamy szansę w krótkim czasie zmienić swoje życie.

Aida przekazała wizję na ostatni tydzień maja 2022 roku

Jasnowidzka Aida podkreśla, że nasz sposób wypowiadania się o sobie będzie niezwykle ważny w ostatnim tygodniu maja 2022 roku. Naszym zadaniem jest zadbanie o to, by panować nad własnymi myślami i wypowiedziami. Jeśli przejmiemy odpowiedzialność za to, jakie doświadczenia chcemy przyciągnąć do swojej codzienności, możemy wiele osiągnąć.

To słowa, które dają nam ogromną siłę na otwarcie lub zamknięcie ważnych życiowych spraw i na samorealizację. Jeżeli wpleciemy je w pozytywne myśli i wypełnimy dobrą energią, potrafią zdziałać cuda. Właśnie taki będzie ostatni tydzień maja. Działajcie, kochajcie, przyciągajcie dobro. Bądźcie szczęśliwi - napisała Aida.

Według Aidy dzięki wierze i dobrym intencjom mamy teraz szansę zacząć nowy etap życia. Jedyne, co musimy zrobić, to zacząć bardziej świadomie używać słów, w których się o sobie wypowiadamy. Zamierzacie spróbować?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?