Zamknij

Tarot na miłość - jak postawić? Co powiedzą nam karty?

28.03.2021
Aktualizacja: 28.03.2021 12:07

Wielu z nas szuka odpowiedzi na nurtujące pytania w horoskopach, fusach czy tarocie. Nie zawsze musi się to jednak wiązać z wydaniem kolosalnej kwoty. Warto nauczyć się stawiać tarota samemu.

Jak samemu stawiać tarota?
fot. Shutterstock

Jeśli interesuje cię tarot na miłość, wystarczy, że zakupisz w sklepie stacjonarnym lub internetowym karty do tarota i nauczysz się jak go stawiać. Przeczytaj poniższy tekst, a dowiesz się, jakie jest znaczenie kart i jakie są rozkłady tarota na miłość. 

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Od czego zacząć stawiać tarot na miłość? 

Jeśli masz już swoje karty do tarota, powinieneś zacząć od czegoś prostego. Nie trzeba mieć doświadczenia i być tarocistą z wieloletnim stażem, aby postawić tarota na miłość z trzech kart

Najpierw musisz zadać kartom pytanie. Tarot w miłości najpewniej będzie się opierać na pytaniach dotyczących poznania nowej osoby i o zawarcie korzystnej relacji. Pamiętaj, że nawet jeśli jesteś w związku od lat, to również możesz zadać kartom pytanie. Może ono dotyczyć tego, czy relacja jest trwała lub, czy przetrwasz kryzys w związku.  

Zobacz także: Kielichy w tarocie - znaczenie. Czym są i co symbolizują?

Rozkłady kart tarota i ich znaczenie 

Jeśli zadałeś pytanie kartom, teraz postaw tarota na miłość. Karty powinny leżeć przed tobą na stole, odwrócone zakrytą stroną do ciebie. Zacznij kolejno odkrywać karty. 

Pierwsza karta, którą odkryjesz, oznacza okoliczności sprzyjające zawarciu nowej relacji. Druga odkryta karta obrazuje przeszkody, które możesz napotkać na swej miłosnej drodze. Trzecia karta z kolei odpowie na pytanie, czy masz szansę znaleźć prawdziwą miłość

Zobacz także: Denary w tarocie - znaczenie. Czym są i co symbolizują?

Znaczenie kart tarota w miłości 

Zanim zechcesz postawić tarota, musisz zaznajomić się z kartami i ich znaczeniem. Karty dają ci odpowiedź na pytania, które im zadasz. Pamiętaj jednak, że niektóre karty mogą oznaczać zarówno potwierdzenie jak i zaprzeczenie. Powinno się zatem interpretować trzy karty razem, a nie każdą z osobna, aby uniknąć złego odczytania wyniku. 

Jeśli więc chcesz wiedzieć, co przyniesie przyszłość, czy twoja relacja jest w stanie przetrwać każde niepowodzenie lub, czy dobrze ulokowałeś uczucia, nie obawiaj się. Postaw tarot na miłość, a niebawem wszystko stanie się jasne.